Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Lexmark lanceert ‘Print Less’

25 juni 2007 - 09:07ActueelWerkplek & BeheerLexmark

Printingleverancier Lexmark presenteert zijn partners binnenkort het ‘Print Less’-concept, waarbij belangrijke opties als netwerk, duplex, security enz. standaard opgenomen worden en volgens de leverancier een aanzienlijke kostenbesparing voor de SMB’s kan genereren.

Volgens Danny Molhoek, general manager van Lexmark Benelux, zijn er nog veel eindgebruikers die hun printing- en documentoplossingen niet goed op orde hebben en behoefte hebben aan een goede, efficiënte en kosteneffectieve oplossing. Lexmark wil samen met zijn partners dergelijke oplossingen leveren met de ‘Print Less'-aanpak. "Met Lexmark kunnen partners bij eindgebruikers, in een adviserende functie en in praktijk, de infrastructuur optimaliseren, het dagelijkse beheer van printingomgevingen verbeteren, efficiënte processen implementeren en werkprocessen stroomlijnen."

‘Print Less' wordt nu intern bij het kantoor van Lexmark in Parijs toegepast en binnenkort ook in de Benelux, aldus Molhoek. Hierbij wordt niet alleen gekeken naar kostenreductie voor document output, maar ook naar security en meer milieuvriendelijk gebruik van printing. "Het betreft een printing-on-demand concept, waarbij printing ge-outsourced kan worden aan de partner", aldus Molhoek. "We zullen onze partners en hun eindgebruikers binnenkort laten zien hoe alles werkt."

Partners kunnen ook deelnemen aan het nieuwste Value Print Partner Program (VPPP). Dit is een managed printoplossing voor eindgebruikers, die door een select aantal Lexmark-partners, die in het Advisory Council van Lexmark zitten, wordt aangeboden.

Molhoek zegt verder de banden nauwer aan te halen met isv's voor het leveren van verticale oplossingen. "Hierbij leveren onze partners oplossingen van Lexmark en isv's aan verticale markten, bijvoorbeeld in de gezondheidszorg."

Om partners bij dit alles nog beter te ondersteunen is de salesforce van Lexmark verdubbeld en  kunnen de partners  volgens Molhoek op die manier rekenen op een nauwere samenwerking. "We maken samen marketingplannen en we steunen partner met MFD's en trainingen. We zullen hen ondersteunen met onze salesforce-die we nu dus verdubbelen-, met een verticaal kanaalteam, een large account team en specialisten."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    Klantcontact met ai
    OpinieData & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    ActueelWerkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    OpinieWerkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs