Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

EMC vernieuwt Velocity Partner Programma

02 juli 2007 - 09:463 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

EMC lanceert zijn vernieuwde Velocity Partner Programma in EMEA. Een van de vernieuwingen is dat het voor Affiliate-partners nu makkelijker is om toegang te krijgen tot het hele EMC-portfolio.

Het nieuwe EMC Velocity-programma kent drie partnerstatussen. De Signature Solution Center Partners (SSCP's) hebben een alliantie met en specifieke kennis van Microsoft, Oracle, SAP of Cisco. Ook hebben deze partners een EMC Velocity Signature Solution Center waar ze EMC-oplossingen kunnen demonstreren. Op dit moment zijn er SSCP's in Frankrijk, Engeland, Spanje, Oostenrijk en Slovenië. EMC streeft er naar in iedere regio binnen EMEA een SSCP te hebben.

Daarnaast zijn er Premier Solution Partners (PSP's). Deze partners hebben een focus op en veel kennis van EMC-oplossingen op het gebied van Consolidate, Backup, Archive, Protect en Leverage. De Affiliate Partners verkopen een beperkt aantal EMC-producten via EMC's distributienetwerk. Via een eenvoudig web-based contract hebben ze toegang tot EMC-producten.

"Het nieuwe programma is vooral een stuk eenvoudiger voor partners", aldus Michel Schrok (foto), channel-manager bij EMC Nederland. Er zijn nu nog maar drie partnercategorieën in plaats van vijf, waardoor het voor partners duidelijker is wat ze doen met EMC. Maar ook voor de klant is eenvoudiger geworden om te zien wat hij kan verwachten van onze partner. Ook onze manier van zakendoen met partners is vereenvoudigd door veel meer online te doen. We verwachten met dit programma de groei van ons indirecte kanaal verder te versterken, met name binnen de segmenten public en commercial".

Focus op service
EMC heeft ook zijn accreditatieproces voor partners eenvoudiger gemaakt. Partners kunnen hun kennis van EMC-software, -hardware en -services nu vergroten zonder dat er accreditaties nodig zijn in alle acht productcategorieën. Met dit aangepaste proces kunnen partners hun accreditaties aanpassen aan hun focusgebieden en kansen in de markt.

EMC laat services zo veel mogelijk over aan partners. Via EMC Authorized Services Network (ASN) biedt EMC haar ASN-gecertificeerde partners de mogelijkheid om EMC oplossingen te installeren, implementeren en indien gewenst ook in onderhoud nemen. Schrok: "op het gebied van services kunnen partners zich nog beter onderscheiden en meer toegevoegde waarde bieden waardoor ze hun marges kunnen vergroten."

EMC partner Ensis is blij met het nieuwe programma. "Het is voor ons transparanter geworden. Het is nu nog duidelijker wat wij van EMC kunnen verwachten en andersom. De bij ons aanwezige kennis wordt door de status van Premier Business Partner erkend. Voor klanten betekent dit dat zij verzekerd kunnen zijn van een gedegen advies", aldus Hein Kiemeney, Business unit manager Ensis.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Hack beïnvloedt omzet binnen 24 uur, Oranje-kijkers massaal online (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Simac wil met Nederlands cloud- en ai-platform weg omhoog inslaan

    Innovatie & Transformatie

    Rotterdam gaat quantumbeveiligde communicatie in de praktijk testen

    Overheid

    Gov.nl is in twee à drie jaar terug te verdienen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse drone-industrie krijgt forse impuls

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs