Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Oracle integreert Google Maps met field service-functionaliteit

18 juli 2007 - 09:40ActueelSoftware & DevelopmentOracle

Oracle introduceert een nieuwe versie van haar field service-oplossing. Oracle Field Service Release 12 biedt onderhoudsmonteurs onder andere verbeterde mobiliteits- en planningfunctionaliteit en extra mogelijkheden voor beheer van reserveonderdelen. Deze verbeteringen helpen bij kostenreductie en het verhogen van de klanttevredenheid. Daarnaast is de versie uitgebreid met de integratie van Google Maps for Enterprise. Oracle Field Service Release 12 is onderdeel van Oracle E-Business Suite.

Door Oracle Field Service uit te breiden met een Google Map API, hebben field service planners snel en eenvoudig toegang tot de routes van onderhoudsmonteurs en probleemlocaties. Ze kunnen daardoor resources en klantproblemen beter volgen en beheren. Google Map API biedt daarnaast onderhoudsmonteurs een kaart of satellietbeeld met daarop de locaties van hun opdrachten.

"De geavanceerde kaarten en interactiemogelijkheden bieden Oracle CRM-gebruikers extra functionaliteit die de bedrijfswaarde verhoogt", zegt Mike Betzer, Vice President Oracle CRM Product Strategy. "Daarnaast is de Google Maps User Interface zeer gebruiksvriendelijk. Door toevoeging van deze functionaliteit zijn service-organisaties nog beter in staat resources optimaal in te zetten en daardoor de klanttevredenheid te optimaliseren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    AchtergrondOverheid

    ‘Druk alsnog op de pauzeknop bij herbouw Digipoort’

    ActueelData & AI

    Kort: Esri simuleert extreem weer, update over de Ai-fabriek, omkoping Coinbase (en nog meer)

    Remko Reinders alegemeen directeur Salesforce Nederland
    AchtergrondData & AI

    Salesforce NL: Technologie ai-agents is volwassen, nu komt het op durf aan

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    ILT heeft nieuw taxitoezichtsysteem op de rit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs