Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

IFS lijft twaalf talenten in door Rally

17 augustus 2007 - 10:07ActueelInnovatie & TransformatieIFS
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De IFS Rally is succesvol afgesloten. Dankzij de ludieke wervingsactie, die de afgelopen twee weken zeventien deelnemers in Burton’s door Europa voerde, heeft IFS twaalf startende talenten intensief kunnen beoordelen en selecteren voor een traineeship.

'We verwachten veel van de twaalf deelnemers die wij geselecteerd hebben', zegt Nico van Heuven, marketing & sales director van IFS Benelux. 'We hebben tijdens de Rally heel intensief contact gehad met de deelnemers en hen goed leren kennen op uiteenlopende gebieden. Normaal gesproken leer je nieuwe mensen pas een beetje kennen tijdens de eerste maanden van hun werkperiode. Nu weten we al vooraf heel veel van ze, bijvoorbeeld hoe creatief ze kunnen denken, hoe ze zich gedragen in een team en wat ze doen als ze erg vermoeid raken. Dat geeft ons een grote voorsprong. Ook heel mooi om te zien is de onderlinge saamhorigheid. Ik denk dat we daarvan profiteren bij IFS, wanneer zij straks als collega's in een team gaan opereren.'

De winnaar van de Rally, Ehsan Jarideh, ontving tot zijn grote vreugde de cheque van 9000 euro om te besteden aan de aanschaf van een originele Burton. Hij verzamelde het grootste aantal punten tijdens de Rally. De onderdelen die punten opleverden waren voornamelijk de business case en daarnaast diverse samenwerkings- en creatieve opdrachten.

IFS Rally
De rally, georganiseerd door werving & selectiebureau Eljes, voerde de teams van Eindhoven naar het Duitse Erlangen, en vervolgens via België naar Londen en Frankrijk. De samenstelling van de teams wisselde gedurende de tocht. Tijdens de rally deden de teams twee IFS-vestigingen aan en bezochten zij in België de klant Vyncke Energietechniek. Tijdens deze stops moesten de kandidaten werken aan een businesscase. Ook onderweg waren er punten te verdienen. Naast het serieuze werk was er tijdens de rally ook tijd voor feesten en gezelligheid. Tijdens de IFS Rally ging het niet om snelheid, maar om kennis, karakter en inzet. De doelstelling voor IFS was het selecteren van tien startende talenten voor een traineeship bij het bedrijf. Aan twaalf kandidaten is uiteindelijk een traineeship aangeboden.
Het traineeship start in de eerste week van september.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Rijksoverheid laks met aanpak quantumdreiging

    Innovatie & Transformatie

    Kort: EU steunt superconducting‑quantum, nieuw ai-dataplatform CM.com (en meer)

    Carrière

    ASML wacht pittig gesprek met bonden over reorganisatie

    Listicle 7 vragen quantum computing
    Innovatie & Transformatie

    7 urgente vragen over quantumcomputing beantwoord

    Innovatie & Transformatie

    Invest-NL versterkt Nederlandse deeptech

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Gartner ziet veel vraag naar servers, Bird vliegt niet uit (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs