Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

LaCie introduceert nieuwe lijn draagbare opslagdrives

19 september 2007 - 10:083 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur

LaCie introduceert een nieuwe lijn draagbare opslagdrives, de LaCie Little Disks. De drives zijn exclusief ontworpen door de bekroonde industrieel ontwerper Sam Hecht.

De LaCie Little Disks hebben strakke lijnen en een elegante zwartglanzende afwerking. Ze zijn geïntegreerd in een slanke en lichtgewicht behuizing, zonder voetjes, schakelaars of andere afleidende elementen.

De LaCie Little Disks zijn er in 1.8- en 2.5-inch met capaciteiten van 60 tot 250 GB*. Alle apparaten in deze serie hebben een USB 2.0-aansluiting, de LaCie Little Disk 2.5-inch]Combo heeft ook een FireWire-ingang. Beide drives zijn nog geen 2 cm hoog en wegen respectievelijk 125 gram (1.8-inch) en 195 gram (2.5-inch). De volledige afmetingen van deze compacte drives zijn 18x64x80 mm (1.8-inch) en 18x81x129 mm (2.5-inch) (HXBXL).

De LaCie Little Disks hebben geen stuurprogramma's nodig, zodat installatie op alle platforms heel eenvoudig is (Mac, Windows en Linux). De LaCie Little Disk is uitgerust met een uittrekbare USB-kabel, zodat een kabel steeds bij de hand is. De combodrive beschikt bovendien over twee extra FireWire-poorten.

Eenmaal aangesloten, zijn alle bestanden makkelijk bereikbaar. Met de meegeleverde software voor back-up en synchronisatie kan belangrijke data snel teruggehaald worden, of kan de drive worden gesynchroniseerd met bestanden, e-mails en persoonlijke instellingen. Met de 2.5-inch comboversie is back-up en synchronisatie zelfs mogelijk met één druk op de knop. Deze knop kunt u bovendien voorprogrammeren om zelfgekozen applicaties te openen. Windows-gebruikers kunnen hun gegevens extra beveiligen met behulp van AES 128-bits encryptie.

Daarnaast is er in deze serie een LaCie Portable DVD±RW Drive met LightScribe. Deze slanke, professionele en draagbare dvd/cd-brander is nog geen 2,5 cm hoog en weegt minder dan 500 gram.

Philippe Spruch, bestuursvoorzitter en CEO van LaCie: "Bestanden opslaan of professioneel ogende cd's of dvd's branden is met deze strakke en elegante nieuwe serie snel en eenvoudig mogelijk. Toen we met Sam Hecht gingen werken, wisten we dat zijn ideeën heel goed passen bij de designfilosofie van LaCie. Hij weet wat de consument wil en nodig heeft. Zijn benadering was cruciaal bij het maken van producten waarin vorm en functie naadloos in elkaar overgaan."

"Ik kan met recht zeggen dat deze verzameling producten niet beter kan. Ik zeg dit niet zomaar, maar we hebben gewoon alles weggelaten wat overbodig is, en alles behouden wat nuttig is", zegt Sam Hecht. "Als we eerlijk zijn, is een harddrive inmiddels een heel belangrijk werkinstrument geworden – voor bedrijven en consumenten. Een goed instrument is nooit een gadget – een instrument is een holistisch ding waarin elk onderdeel afhankelijk is van een ander onderdeel en niets onbelangrijk is."

Prijzen en beschikbaarheid
De LaCie Little Disks en LaCie Portable DVD±RW Drive USB2.0 zijn in september 2007 leverbaar bij LaCie en via het gespecialiseerde dealernetwerk van LaCie. Op de versies met USB2.0 en FireWire is het nog even wachten tot oktober 2007. Voor meer productinformatie: www.lacie.nl.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Clingendael waarschuwt: Nexperia-ingreep kan uitmonden in geopolitieke chipcrisis

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    e-mail lost silent drop smishing
    Security & Awareness

    Kort: Bank-smishing x10, Microsoft silent drops lopen spuigaten uit (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Minister vreest Chinese spelletjes om Nexperia vleugellam te maken

    Carrière

    Onverantwoord gedrag kostte Chinese bestuurder Nexperia de kop

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs