Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Redback onthult smart metro ethernet-strategie

25 september 2007 - 07:02ActueelWerkplek & BeheerRedback
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Redback Networks, dochteronderneming van Ericsson, presenteert zijn nieuwe smart metro ethernet-strategie voor video en mobiliteit upgrades tijdens het Carrier Ethernet World Congress in Genève, Zwitserland.

Redback heeft een presentatie van dertig minuten om zijn gefaseerde netwerk transformatiestrategie te bespreken. Het bedrijf brengt ook zijn SmartEdge(R)router producten onder de aandacht. Daarnaast leggen Redback en moederbedrijf Ericsson uit hoe ze van plan zijn hun carrier ethernet strategie te versterken.

"Video en mobiliteit zijn de drijfveren voor een vervangingsmarkt die meer dan 10 biljard euro waard is. Hiermee hebben solution providers de beste gelegenheid netwerk-upgrades te doen sinds de uitvinding van het internet", meent Arpit Joshipura, vice president marketing, standards & solutions bij Redback Networks.

Volgens Redback zal een smart metro ethernet netwerk met diensten voor data, voice, video en mobiliteit de kosten van netwerken met de helft terugbrengen. Ook is er meer flexibiliteit om later nieuwe diensten toe te voegen of op te schalen.

Splitsing in netwerkland
De industrie is in toenemende mate in twee kampen verdeeld. Aan de ene kant bieden leveranciers wat Joshipura netwerk 1.0 noemt: aparte netwerken en apparaten voor data, voice en video. Binnen deze groep verdelen routers en switches diensten rond data, voice en video, in plaats van ze te beheren.

"Netwerk 2.0 biedt een beter alternatief: één enkele internet infrastructuur die thuis, zakelijk en mobiele diensten met elkaar verbindt. Je kunt je beter richten op een toekomst waar vaste en mobiele netwerken met elkaar verbonden zijn en alle communicatie verenigd onder één slimme breedbandarchitectuur die volledige diensten biedt."

Redback is klant bij acht van de top twaalf operatoren in Europa. Het gaat onder andere om France Telecom, BT en KPN. Bij de laatste twee wordt Redback aangeleverd door Alcatel Lucent.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai verandert ECM in een kennisbron

    Data & AI

    Kort: Conclusion wint bij Havenbedrijf Rotterdam, kansen voor digital twins bij auditors (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: Cybersecurity Innovation Fund een succes, ai stimuleert containergebruik (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst afwerend tegenover Microsoft-alternatieven

    Data & AI

    Van ai-hallucinaties naar governance: de opdracht voor it

    Cloud & Infrastructuur

    Hof draait schadevoorschot terug in backup-zaak Hallo en Blok

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs