Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ethernet gaat ‘groen’ met D-Link

28 september 2007 - 08:50ActueelWerkplek & BeheerD-Link

Netwerkleverancier D-Link energiebesparende Green Ethernet-producten op de markt voor thuiswerkers en kleine ondernemingen.

ren thuiswerkers en kleine bedrijven aanzienlijke energiebesparingen op tot 44% van de normaal benodigde energie voor een 5-poort Gigabit-switch*. Door te werken met zorgvuldig geselecteerde chipset-fabrikanten voor de ontwikkeling van innovatieve energiebesparende technologie, brengt D-Link Green Ethernet-oplossingen op de markt die niet ten koste gaan van prestaties of functionaliteit.

De switches spelen in op de huidige trend voor meer energie-efficiëntie, waardoor de vraag naar groene producten overal in Europa steil omhoogschiet.

De Green Ethernet-switches van D-Link meten wanneer pc's die erop zijn aangesloten worden uitgeschakeld en in standby-modus kunnen gaan, waardoor tot 44% van de stroom wordt bespaard die door elke switch wordt verbruikt. Daarenboven is uit onderzoek van D-Link gebleken dat in de gemiddelde woning slechts 5-10 m netwerkkabel wordt gebruikt, terwijl de meeste desktop-switches een maximaal energieverbruik halen om kabellengtes tot 100 m te ondersteunen. Daarom zijn de Green Ethernet-oplossingen van D-Link uitgerust met de unieke feature om kabellengtes te analyseren en het stroomverbruik dienovereenkomstig aan te passen.

"De Green Ethernet-oplossingen van D-Link zijn belangrijk voor het milieu en voor onze klanten", aldus Osbert Ong, European Product Manager van D-Link. "D-Link erkent de belangrijke marktvraag naar energie-efficiënte netwerkproducten en neemt het voortouw om Green Ethernet tot een realiteit te maken voor de thuiswerker en het kleinbedrijf. Terzelfder tijd moeten grotere bedrijven hun milieuverantwoordelijkheden opnemen. Door gebruik te maken van de Green Ethernet-oplossingen van D-Link kunnen ze hun CO2-uitstoot verminderen, en ervoor zorgen dat D-Link een technologische en ecologische voorsprong op deze markt behoudt."

De eerste fase van de Green Ethernet-producten van D-Link zal bestaan uit de DGS-1005D/1008D en de DGS-1016D, DGS-1024D. De eerste producten zullen worden gelanceerd in oktober 2007. In 2008 zal D-Link beginnen met het overbrengen van de voordelen van Green Ethernet naar managed switches, met name het xStack-gamma.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs