Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

DNC rondt overname TTP uit Leusden af

01 oktober 2007 - 09:55ActueelFinanciële dienstverlening
Rik Sanders
Rik Sanders

De Nederlanden Compagnie (DNC) heeft de TTP Groep uit Leusden overgenomen. Het is dit jaar al de derde ict-overname van deze financiële holding. Meer acquisities zijn niet uitgesloten.

Bij TTP, opgericht in 1992, werken zo'n 200 mensen. Het bedrijf heeft een omzet van 11,7 miljoen euro en een winst van 2,2 miljoen. TTP detacheert naast systeembeheerders en ontwikkelaars personeel dat kennis heeft van inkoop- en faciliteitenbeheer, en documentaire informatievoorziening en informatiemanagement. Het bedrijf scoorde recent nog een opdracht bij de provincie Groningen voor het digitaliseren en ontsluiten van documenten.

Volgens de directie is aansluiting bij het DNC-conglomeraat aantrekkelijk door de verbreding van het carrièreperspectief van het personeel. Medewerkers kunnen via opleidingsprogramma's binnen DNC doorstromen. Op deze manier tracht TTP personeelsleden met het oog op de krappe arbeidsmarkt aan zich te binden.

Het aan de Amsterdamse effectenbeurs genoteerde DNC is een financiële holding die zich richt op het verkrijgen van deelnemingen in detacheringsbureaus in de sectoren financiën, juridische zaken, managementondersteuning en ict. In deze laatste sector roert DNC zich in 2007 flink. Afgelopen maart werd Share IT (omzet 9 miljoen euro, circa 85 medewerkers) ingelijfd, een Veenendaalse detacheerder met als specialisatie Cool:Gen. Daarna volgde het in Capelle aan de IJssel gevestigde ThinClient Consultancy (omzet: 3 miljoen euro, ruim 30 medewerkers), actief op het vlak van server based computing/Citrix-technologie.

DNC nam in 2006 ook al de ict-bedrijven Percon Groep en Ecgroup over. Het bedrijf haalde vorig jaar 38,5 miljoen euro aan opbrengsten binnen, waarvan 15 miljoen euro uit de ict-markt. Het streven is om in 2007 een omzet van rond de 70 miljoen euro te bereiken. Mede op grond van de overname van TTP voorziet DNC, ten opzichte van de eerder afgegeven verwachtingen over het boekjaar 2007, een duidelijke verbetering van de winstgevendheid. De verwachte nettowinst over 2007 is verhoogd van 3,5 miljoen euro naar 4,1 miljoen euro, verklaarde Koos de Vink, bestuurder van DNC. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Adecco zet overname DNC door

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs