Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Accenture lanceert ‘Media & Entertainment Innovation Awards’

16 oktober 2007 - 10:144 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieAccenture

ccenture lanceert in samenwerking met Media Facts de Media & Entertainment Innovation Awards voor de meest innovatieve bedrijven in de Media & Entertainment sector in Nederland.

Er worden twee awards uitgereikt: ‘het beste innovatieve concept' en ‘het meest innovatieve bedrijf'. Deelnemers kunnen zich tot en met 22 oktober 2007 opgeven via het aanvraagformulier op de website www.innovation-awards.nl Op 29 november 2007 maakt de vakjury tijdens een seminar de winnaar van het beste innovatieve concept en het meest innovatieve bedrijf voor de Media & Entertainment markt van Nederland bekend.

Volgens Accenture is succesvolle innovatie de sleutel tot het succes van de best presterende bedrijven, zowel wereldwijd als in Nederland. Barend van Doorn, partner binnen Accenture Nederland en verantwoordelijk voor de Media & Entertainment sector in de Benelux: "Innovatie is dé drijvende kracht die ervoor zorgt dat organisaties in staat zijn gedurende langere periode succesvol te zijn. Met dit initiatief wil Accenture de beste prestaties op het gebied van innovatie in de Media & Entertainment sector de erkenning geven die zij verdienen".

Naast het krijgen van inzicht in de prestaties van innovatieve Nederlandse Media & Entertainment organisaties, wil Accenture ook facilitator zijn voor ontmoetingen tussen verschillende partijen binnen deze sector. Accenture wil de mogelijkheid bieden ideeën en best practices op het vlak van innovatie uit te wisselen en te ontdekken wat bedrijven in de Media & Entertainment sector voor elkaar kunnen betekenen.

Geef je op via www.innovation-awards.nl
Tot en met 22 oktober 2007 kunnen bedrijven en concepten nog inschreven worden voor de twee Media & Entertainment Innovation Awards.
– ‘Beste innovatieve concept'
Een innovatief concept is een uniek en vernieuwend concept, gebaseerd op nieuwe technologie, of gebruik makend van een nieuw business model. Om deel te nemen in de categorie ‘beste innovatieve concept' moet het concept succesvol gelanceerd zijn in de Nederlandse Media & Entertainment markt tussen 1 september 2005 en 1 september 2007.
– ‘Meest innovatieve bedrijf'
Een innovatief bedrijf heeft innovatie in de organisatie verankerd. Hierdoor heeft het over de afgelopen jaren structureel innovatieve producten en diensten succesvol geïntroduceerd. Om deel te nemen in de categorie ‘meest innovatieve bedrijf' moet het bedrijf actief zijn in de Nederlandse Media & Entertainment markt.

Uitreiking Media & Entertainment Innovation Awards op 29 november 2007
De Media & Entertainment Innovation Awards worden uitgereikt in het nieuwe kantoor van Accenture Nederland in de ITO Toren, Gustav Mahlerplein 90 te Amsterdam op 29 november 2007. Het officiële deel van het programma start om 15.00 uur en eindigt om 18.00 uur. Tijdens de middag maakt de vakjury de winnaars bekend van het meest innovatieve concept en bedrijf. Daarnaast wordt een aantal interessante innovatieve concepten gepresenteerd. Aansluitend is er een borrel waar u in de gelegenheid bent om de winnaars, de jury, genomineerden en andere aanwezigen te spreken.

Jury
De jury van de Media & Entertainment Innovation Awards 2007 wordt voorgezeten door Theo Huibers, partner binnen Thaesis en verbonden aan de Universiteit Twente. De andere juryleden zijn:
– Willem Sijthoff – commissaris bij Het Financieele Dagblad en BNR Nieuwsradio, eigenaar van een Noorse regionale uitgeverij en uitgever van Willem Sijthoff PM en ‘PM Europa'
– Michel van Bremen – oprichter en partner van First Dutch Capita en verbonden aan de Universiteit van Tilburg en TiasNimbas Business School
– Gerrit Jan Logt – oprichter van 227PublishingPartners, waaruit 227Search is ontstaan en met 227Freshventures adviseur in de informatie- en uitgeefwereld
– Wim Verbei – hoofdredacteur van Media Facts en organisator van verschillende events, zoals het Nationaal Uitgeverscongres en de Nationale Uitgeefdag
– Michel Mol – directeur innovaties & nieuwe media van de Nederlandse Publieke Omroep en verantwoordelijk voor strategie en productontwikkeling nieuwe media
– Barend van Doorn – partner binnen Accenture Nederland en verantwoordelijk voor de Media & Entertainment sector in de Benelux
– Wouter Koetzier – partner binnen Accenture Nederland en verantwoordelijk voor de Europese adviespraktijk voor Groei en Innovatie.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Oracle steekt miljard in ai- en cloudinfrastructuur NL en Caribisch gebied krijgt eigen cloud (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Over post-quantum security (en waarom je nú moet handelen)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    RIVM moet grip houden op doorontwikkeling Praeventis  

    TNO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    TNO: zonder megaclusters geen nieuwe ASML

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs