Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Genesys ondersteunt IP-telefonieplatform Asterisk

16 oktober 2007 - 10:18ActueelCloud & InfrastructuurAsteriskEnovationGenesys

Genesys Telecommunications Laboratories, een dochteronderneming van Alcatel-Lucent), ondersteunt het open source IP PBX-platform Asterisk.

Hiermee komt Genesys tegemoet aan de behoefte op ondersteuning van deze technologie bij haar klanten. Bovendien krijgt het gebruik van IP-technologie binnen contactcenters zo een belangrijke impuls. E.Novation Contact Centers profiteert direct van de ondersteuning door Genesys. Het bedrijf is het eerste facilitaire contactcenter in Europa dat de Asterisk switch en het SIP-protocol combineert met het Genesys platform. Het gaat deze unieke combinatie ook als hosted oplossing aanbieden aan andere, in-house contactcenters.

"Genesys introduceert formele ondersteuning voor Asterisk als reactie op de groeiende behoefte aan deze technologie bij onze klanten. Het toenemende belang van SIP en op standaarden gebaseerde technologie betekent dat open source-oplossingen nu ook in contactcenters gebruikt kunnen worden. Asterisk en SIP zijn ondertussen uitgegroeid tot volwassen, betrouwbare en bewezen technologieën", aldus Wes Hayden, CEO van Genesys.

E.Novation Contact Centers werkt al sinds begin 2006 met Asterisk® en heeft de naadloze aansluiting van het Genesys platform op de open source technologie dan ook onmiddellijk omarmd: "Wij zijn verheugd dat Genesys nu formeel de Asterisk-switch ondersteunt. Hierdoor creëren wij een flexibele oplossing die op de beste software en platforms in hun soort is gebaseerd. Met deze combinatie hebben wij een krachtig en innovatief platform dat onze customer services aanzienlijk versterkt. Onze opdrachtgevers en medewerkers verdienen het bovendien om met de beste contactcentersoftware ter wereld te werken", aldus Arnoud Munneke, Operationeel Directeur bij E.Novation Contact Centers.

De plannen van E.Novation gaan verder. Het gaat haar platform, bestaande uit de software van Genesys, de Asterisk switch en het SIP-protocol, aanbieden als een hosted contactcenteroplossing. Bedrijven met een eigen, in-house contactcenter hoeven hierdoor niet zelf te investeren in technologie. In plaats daarvan kunnen ze eenvoudig via een internetverbinding gebruik maken van het platform van E.Novation.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs