Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Continuity Solutions lanceert ContinuityCenter

02 november 2007 - 10:16ActueelCloud & InfrastructuurContinuity Solutions
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Continuity Solutions heeft tijdens de StorageExpo het ContinuityCenter gelanceerd, een datacenter op ASP-basis dat in één pakket zowel server-, storage-, als netwerkdiensten biedt.

ContinuityCenter is een volledig geïntegreerde oplossing waarmee grote, middelgrote en kleine organisaties de garantie hebben dat hun data en applicaties altijd optimaal beschermd en beschikbaar zijn. Continuity Solutions is ontstaan uit een samenwerking tussen I-Tech Consulting, specialist in virtual hosting, en storagespecialist IntelliStorage.

Afzonderlijke modules
ContinuityCenter is opgebouwd uit vier afzonderlijke modules, te weten SureVault, SureServer, FlexiVault en FlexiServer. SureVault en SureServer zijn enterprise oplossingen voor respectievelijk automatische back-up & restore en applicatie beschikbaarheidsuitwijkdiensten.
FlexiVault en FlexiServer zijn bestemd voor middelgrote en kleine ondernemingen. FlexiVault biedt centrale back-up & restore van lokaal opgeslagen bestanden en met FlexiServer is het mogelijk een virtuele serveromgeving te bouwen. Deze kan ingezet worden als permanente en/of uitwijklocatie, maar ook als tijdelijke testomgeving. 

Continuity Solutions biedt met ContinuityCenter als enige leverancier automatische failover waarbij de applicatieserver en ook de data direct beschikbaar is. Daardoor is het mogelijk om door te werken in de uitwijkomgeving.
Het ContinuityCenter is flexibel in gebruik. Zo is het mogelijk om zeer eenvoudig de capaciteit van de serveromgeving uit te breiden wanneer deze ontoereikend is. Tevens is het mogelijk om het ContinuityCenter tijdelijk in te zetten als test- en ontwikkelomgeving. Daarnaast kan ContinuityCenter als toevoeging op de bestaande storagesystemen dienen wanneer een tweede systeem bijvoorbeeld te kostbaar is.

Bedrijfscontinuïteit
Phillip Hyde, een van de oprichters van Continuity Solutions en managing director van IntelliStorage, verklaart waarom het ContinuityCenter juist nu belangrijk is: "Organisaties zijn in toenemende mate afhankelijk van ICT-voorzieningen. Het uitvallen van het primaire bedrijfsproces is voor hen een schrikbeeld. Vijf jaar geleden was het alleen aan grote ondernemingen voorbehouden om over bedrijfscontinuïteit te beschikken. Maar dankzij het ContinuityCenter kunnen organisaties van iedere grootte de bereikbaarheid en beschikbaarheid van informatie waarborgen."

Bart Veldhuis, medeoprichter van Continuity Solutions en ceo van I-Tech Consulting: "Virtualisatie is een trend. I-Tech Consulting speelde daar al op in met het eerste virtuele hostingplatform. Maar organisaties vragen om een volledige oplossing en dankzij de integratie met disaster recovery van IntelliStorage introduceren we nu deze nieuwe dienst. Klanten hebben een absoluut synergievoordeel door het hogere niveau van dienstverlening."

ContinuityCenter maakt gebruik van de IPStor-technologie van FalconStor Software, specialist op het gebied van diskgebaseerde databeschermingsoplossingen.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Optics11 haalt miljoenen op voor beveiliging zeekabels

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: WBSO populair bij ict-bedrijven, 6 cloudtrends Gartner, EU-alternatief voor CVE-database VS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs