Geheugenproducent Kingston Technology heeft in EMEA in boekjaar 2007 een recordomzet van één miljard dollar gerealiseerd, een groei van 22 procent vergeleken met het jaar ervoor.
De inzet van medewerkers en partners zijn verantwoordelijk voor het succes, meent Kingston. Sinds de start van Kingston Europe in 1996 is een distributiekanaal in ruim 40 EMEA-landen opgezet. Ook verkoopt het bedrijf nu 55 keer zoveel producten als in 1996.
Mede-oprichter David Sun: "Kingston is al die jaren succesvol gegroeid dankzij de inspanningen van onze medewerkers, partners en klanten. Die relaties hebben ons door goede en slechte tijden geholpen en vormen een sterke fundering voor de komende decennia".
Thomas Marschner, vice president sales & marketing EMEA bij Kingston Technology Europe: "Ik wil dit moment dan ook graag benutten om alle klanten en medewerkers te bedanken voor hun grote inzet en het vertrouwen dat heeft geleid tot onze succesvolle bedrijfsgroei het afgelopen decennium."