Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Overeenkomst BackupAgent en IS Interned Services

17 januari 2008 - 09:38ActueelCloud & InfrastructuurBackupAgent
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

BackupAgent, leverancier van online backup-software en -services, heeft een overeenkomst gesloten met IS Interned Services, een van de grootste zakelijke-hostingpartijen in Nederland.

De nieuwe partner gaat zijn online backup-dienst baseren op software van BackupAgent. IS Interned Services biedt met deze dienst onder eigen naam klanten de mogelijkheid om uiteenlopende servers en computers te back-uppen. Bovendien kunnen ze het backup-proces in een centrale omgeving beheren.

Door zijn nieuwe dienst te baseren op BackupAgent-software, biedt IS Interned Services een eenvoudige en zeer gebruikersvriendelijke dienst voor online backup en recovery. IS Interned Services biedt de dienst als Backup-as-a-Service (BaaS) aan. Het enige dat klanten hoeven te doen, is een klein programma installeren op hun server en pc’s. Vervolgens kunnen ze zelf aangeven van welke mappen, (database)applicaties en bestanden backups worden gemaakt en hoe vaak. Het back-uppen gebeurt automatisch, waarbij de bestanden via internet versleuteld naar het datacenter van IS Interned Services worden verstuurd. In het geval van een calamiteit of als klanten bestanden kwijtraken, kunnen ze zelf snel en makkelijk de verloren gegevens terughalen. Een ander groot voordeel van BaaS is, dat klanten een vast bedrag per maand betalen en verder geen omkijken hebben naar beheer en onderhoud. Bovendien hoeven ze niet zelf te investeren in soft- en hardware.

"De vraag naar online backup-diensten groeit sterk", zegt Arjan Steevels, directeur van IS Interned Services. "Ook kleinere bedrijven willen er tegenwoordig van op aan kunnen dat hun bestanden snel zijn terug te halen na een computercrash of andere calamiteit. Maar een Managed Server is voor kleinere bedrijven soms een beetje te veel van het goede. Met de oplossing van BackupAgent spelen we hier slim op in. We bieden de veiligheid van een managed dienst op een server die de klant in eigen beheer heeft."

"Steeds meer bedrijven kloppen bij ons aan voor samenwerking", zegt Roland Sars, directeur Sales en Marketing bij BackupAgent. "Het feit dat BackupAgent zichzelf niet beschouwt als leverancier, maar als partner, blijkt veel partijen, waaronder hostingproviders, ISP’s en resellers, aan te spreken. We denken met partners mee en ondersteunen ze op het gebied van integratie, beheer en support. We zijn zeer verheugd dat we een partnerovereenkomst hebben gesloten met een van de grootste hostingproviders van Nederland."

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    Cloud & Infrastructuur

    Investering van twee miljoen in sociaal sportnetwerk CityLegends  

    Governance & Privacy

    Norea onderstreept waarschuwing soevereiniteit AFM en DNB

    Philipp Strasmann Cybersecurity
    Security & Awareness

    De onvermijdelijke verschuiving naar preëmptieve cyberbeveiliging

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs