Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

CommVault sluit overeenkomst met Sun

03 februari 2008 - 00:593 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurCommVaultSun
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

CommVault heeft een samenwerkingsverband gesloten met Sun Microsystems. Samen gaan de bedrijven klanten voorzien van gegevensbeheeroplossingen voor enterprise-netwerkomgevingen.

Sun zal de CommVault Simpana 7.0-software voor gegevens- en informatiebeheer] wereldwijd distribueren. Deze software draait op Sun Microsystems x64-servers- en storagesystemen. Gezamenlijk ondersteunen de bedrijven klanten bij het optimaliseren van hun netwerkinfrastructuren voor 64-bits applicaties op basis van Microsoft messaging- en collaboration-platformen.

De samenwerking tussen CommVault en Sun levert gebruikers van hun oplossingen aanzienlijke voordelen op. Ze kunnen de snelheid en prestaties van 64-bits computeromgevingen optimaal benutten voor het gebruik en beheer van 64-bits applicaties die draaien op Sun-server- en -storagesystemen met CommVault-software. Microsoft Exchange Server 2007 en Microsoft Office Sharepoint Server 2007 zijn voorbeelden van deze applicaties. De gezamenlijke oplossing is verkrijgbaar via Sun en geautoriseerde kanaalpartners van CommVault binnen het wereldwijde Sun-partnernetwerk.

"Deze overeenkomst heeft een enorme impact op ons businessmodel in de EMEA-regio", zegt Vince Blackall, Managing Director van CommVault. "De nieuwe samenwerking met Sun is een gigantische stap voorwaarts voor CommVault als merk. Daarnaast versterkt het de boodschap die we onze kanaalpartners continu op het hart drukken: CommVault biedt uitstekende oplossingen die de bedrijfsgroei stimuleren. We leveren namelijk belangrijke technologische voordelen waarmee we de concurrerende oplossingen ver achter ons laten."

Art Licht, hoofd Storage-technologie voor Noord- en Zuid-Amerika bij Sun Microsystems, Inc.: "Het samenwerkingsverband met CommVault benadrukt onze ambitie om onze klanten te voorzien van uitgebreide Enterprise-oplossingen voor Microsoft-applicaties als Exchange Server 2007 en Office Sharepoint Server 2007. Sun Microsoft Exchange Infrastructure Solutions hebben een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De CommVault-software past uitstekend in dat plaatje. Met de ondersteuning van alle versies van Microsoft Exchange dragen deze oplossingen bij aan onze doelstellingen. Zo zijn klanten in staat om eenvoudig te migreren naar Exchange Server 2007. Daardoor kunnen ze de voordelen van Sun 64-bits storagesystemen en de expertise op het Enterprise-vlak volop benutten."

Eddie Amos, directeur Global ISV Partners bij Microsoft: "Gegevens- en storagebeheer is voor onze klanten belangrijker dan ooit. Vooral nu het aantal bedrijfskritische applicaties toeneemt op 64-bits versies van Microsoft Windows Server 2003 en Microsoft Windows Server 2008. Met de gezamenlijke oplossing van CommVault en Sun profiteren klanten van meer betrouwbaarheid, schaalbaarheid en beheergemak. Daarnaast onderstreept de samenwerking de reputatie van CommVault als leverancier van kwalitatieve gegevensbeheeroplossingen voor Microsoft-applicaties in grote, heterogene omgevingen."

De belangrijkste onderdelen van de overeenkomst zijn de technologieoptimalisatie, one-stop-shopping voor Sun-klanten wereldwijd en de technische ondersteuning voor klanten die CommVault Simpana-software afnemen van Sun.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs