Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Deal Green Data Systems en Hitachi Blade Servers

04 februari 2008 - 16:293 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurGreen Data Systems
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De Server Systems Group (SSG) van Hitachi Europe, en Green Data Systems maken bekend dat Green Data Systems is aangesteld als Distributeur van Hitachi BladeSymphony servers in Europa.

"Hitachi BladeSymphony zijn unieke Blade Server producten die tot op heden uitsluitend in de U.S. en in Azië verkrijgbaar zijn. Hitachi speelt inmiddels een belangrijke rol in deze markten. BladeSymphony heeft unieke kenmerken, zoals ingebouwde virtualisatie, SMP inter-connectie technologie en PCI uitbreidingsmogelijkheden. We kunnen onze klanten nu van zgn. Enterprise-class data center functionaliteit voorzien. We zijn heel erg blij dat Green Data Systems deze producten nu ook in Europa kan aanbieden. Hitachi is al 40 jaar actief in de server en mainframe business. Door deze overeenkomst wordt het Hitachi portfolio van Green Data Systems niet alleen uitgebreid, we kunnen onze klanten nu gaan voorzien van unieke BladeServer systemen, die zich technisch onderscheiden en klanten meer bieden. BladeSymphony past perfect in onze "Green IT strategie, zo zijn de Hitachi producten zijn aantoonbaar groener dan vergelijkbare andere producten," aldus Wessel Graatsma, ceo van Green Data Systems.

BladeSymphony richt zich op data center klanten, waar BladeSymphony met Virtage de meeste effectieve virtualisatie oplossing biedt die op dit moment in de markt wordt geboden. Het biedt klanten een alternatief op ‘third party’ software oplossingen, hierdoor kan overhead aanzienlijk dalen, terwijl het beheer veel eenvoudiger wordt en de performance toeneemt.
BladeSymphony met Virtage komt ook met de unieke ‘blade symmetric multiprocessing (SMP) interconnect technology’ dat zorgt voor meer schaalbaarheid door gebruikers in staat te stellen om meerdere blades te configureren zodat deze als 1 systeem functioneren.
BladeSymphony met Virtage loopt voorop in de markt voor virtualisatie. Deze technology van Hitachi zal tot verdere groei in de blade markt leiden. Ingebouwde virtualisatie samen met de ‘mix- en match’ mogelijkheden van BladeSymphony staan de gebruiker toe om met Intel Xeon processor- en Itanium processor-powered blades in het zelfde chasis te werken. Dit geeft gebruikers een enorme uitbreiding aan vrijheid en opties om hun ‘Enterprise-class’ omgeving in te richten en te optimaliseren.
BladeSymphony met Virtage is ook ontwikkeld met flexibiliteit en integratie in gedachte, zo kunnen blades gebaseerd op Dual-Core Intel® Xeon® processors binnen hetzelfde chassis gecombineerd worden. Bovendien is BladeSymphony met Virtage beschikbaar in meer ‘eight-processor (16-way) SMP’ configuraties dan iedere andere bladeserver in de markt. Dit levert klanten een enorme mix aan voordelen op, zoals flexibiliteit, integratie en schaalbaarheid.
Door deze overeenkomst is Green Data Systems de eerste BladeSymphony distributeur in Europa, Green Data Systems verzorgt de distributie in de Benelux markt en de markten in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland (DACH).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Michael Teichmann
    AchtergrondCarrière

    Topmanager onderschat digitale dreiging schromelijk

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs