Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Dell onthult nieuwe EqualLogic iSCSI-arrays

05 februari 2008 - 06:16ActueelCloud & Infrastructuur

Slechts een week nadat de EqualLogic-acquisitie voor 1.4 miljard dollar is afgerond, introduceert Dell een nieuwe iSCSI storage area network-lijn. Hiermee wil Dell grotere bedrijven benaderen die met server-virtualisatie bezig zijn.

Bestuursleden van Dell gaven tijdens een persconferentie op EqualLogics hoofdkantoor in Nashua, VS aan dat de nieuwe PS5000 Series verkocht wordt via EqualLogics en Dells partners en Dells directe verkoopkrachten. Tot de overname door Dell heeft EqualLogic een volledig indirect model gehanteerd.

Conflict met partners
Volgens een EqualLogic-woordvoerder tijdens de live webcast in Londen op 4 februari heeft Dell het partnerkanaal van EqualLogic "met open armen ontvangen". EqualLogics partnerkanaal wordt met de hybride strategie van Dell verbonden. John Joseph, EqualLogics marketing vice president en nu Dells vice president marketing voor Equallogic-producten herhaalde eerdere beloftes van Dell dat EqualLogics partners opgenomen zullen worden in Dells Partner Direct-kanaalprogramma. "Veel onderdelen van het EqualLogic-programma, zoals deal- registratie, zullen worden behouden." EqualLogic-partners profiteren mee van de acquisitie, meent Joseph, omdat ze nu toegang hebben tot Dells volledige portfolio.

Volgens Robert Blaas, brandmanager Enterprise bij Dell Nederland, worden duidelijke afspraken gemaakt om channelconflict te voorkomen. "Het is niet mogelijk voor Dell om alles zelf te doen. We hebben onze partners nodig, niet minst omdat ze het dichtst bij hun klanten staan."

De vraag naar iSCSI-storage neemt snel toe. Daarbij komt dat steeds meer ondernemingen virtualisatie toepassen. Daarmee gepaard neemt de verkoop van san-systemen toe. Volgens Brad Anderson, senior vice president en general manager of Dells business product group, was dat de voornaamste redden voor de EqualLogic-acquisitie. "Dat is ook onze propositie voor de nieuwe PS5000-lijn", sprak hij tijdens de live webcast. Volgens Dell is iSCSI de ideale storage-oplossing in een gevirtualiseerde omgeving.

Tijdens de productdemonstratie in London werd vooral de modulaire schaalbaarheid en eenvoud van implementatie van PS5000 benadrukt. De PS5000-arrays kunnen gecombineerd worden tot een san-infrastructuur van tot 192 terrabytes. Ook zit hem de kracht in automatic load balancing, volgens Dell.

Aanvulling EMC-lijn
De PS5000 wordt gepositioneerd boven Dells entry-level iSCSI PowerVault MD3000i Series en Fibre Channel AX Series storage-producten, en onder de high-end CX Series waar zowel Fibre Channel als iSCSI technologie deel van uit maken.

Volgens Anderson complimenteert de nieuwe PS5000-lijn de AX en CX-producten uit Dells partnerschap met EMC. De EMC-systemen zijn gericht op klanten die gestandaardiseerd hebben op fibre channel.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Qaitbay

    Snel het juiste antwoord binnen je klantenservice
    Pijl naar rechts icoon

    MOBA

    MOBA: digitale transformatie met spare parts webshop op Shopware
    Pijl naar rechts icoon

    Trust Connect

    Laat jullie organisatie nooit gijzelen door cybercriminelen met de AbilityKey
    Pijl naar rechts icoon

    Keurslager

    Keurslager: Mobile-first loyalty voor een 80-jarig icoon
    Pijl naar rechts icoon

    DecisionGuard

    Zero Trust Execution for Autonomous Systems
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Zuidas-Russen (Nebius) sluiten deals van 46 miljard met Meta en Microsoft

    Carrière

    ASML ‘luistert’ niet: re­or­ga­ni­sa­tie gaat door

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs