Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Dell onthult nieuwe EqualLogic iSCSI-arrays

05 februari 2008 - 06:16ActueelCloud & Infrastructuur

Slechts een week nadat de EqualLogic-acquisitie voor 1.4 miljard dollar is afgerond, introduceert Dell een nieuwe iSCSI storage area network-lijn. Hiermee wil Dell grotere bedrijven benaderen die met server-virtualisatie bezig zijn.

Bestuursleden van Dell gaven tijdens een persconferentie op EqualLogics hoofdkantoor in Nashua, VS aan dat de nieuwe PS5000 Series verkocht wordt via EqualLogics en Dells partners en Dells directe verkoopkrachten. Tot de overname door Dell heeft EqualLogic een volledig indirect model gehanteerd.

Conflict met partners
Volgens een EqualLogic-woordvoerder tijdens de live webcast in Londen op 4 februari heeft Dell het partnerkanaal van EqualLogic "met open armen ontvangen". EqualLogics partnerkanaal wordt met de hybride strategie van Dell verbonden. John Joseph, EqualLogics marketing vice president en nu Dells vice president marketing voor Equallogic-producten herhaalde eerdere beloftes van Dell dat EqualLogics partners opgenomen zullen worden in Dells Partner Direct-kanaalprogramma. "Veel onderdelen van het EqualLogic-programma, zoals deal- registratie, zullen worden behouden." EqualLogic-partners profiteren mee van de acquisitie, meent Joseph, omdat ze nu toegang hebben tot Dells volledige portfolio.

Volgens Robert Blaas, brandmanager Enterprise bij Dell Nederland, worden duidelijke afspraken gemaakt om channelconflict te voorkomen. "Het is niet mogelijk voor Dell om alles zelf te doen. We hebben onze partners nodig, niet minst omdat ze het dichtst bij hun klanten staan."

De vraag naar iSCSI-storage neemt snel toe. Daarbij komt dat steeds meer ondernemingen virtualisatie toepassen. Daarmee gepaard neemt de verkoop van san-systemen toe. Volgens Brad Anderson, senior vice president en general manager of Dells business product group, was dat de voornaamste redden voor de EqualLogic-acquisitie. "Dat is ook onze propositie voor de nieuwe PS5000-lijn", sprak hij tijdens de live webcast. Volgens Dell is iSCSI de ideale storage-oplossing in een gevirtualiseerde omgeving.

Tijdens de productdemonstratie in London werd vooral de modulaire schaalbaarheid en eenvoud van implementatie van PS5000 benadrukt. De PS5000-arrays kunnen gecombineerd worden tot een san-infrastructuur van tot 192 terrabytes. Ook zit hem de kracht in automatic load balancing, volgens Dell.

Aanvulling EMC-lijn
De PS5000 wordt gepositioneerd boven Dells entry-level iSCSI PowerVault MD3000i Series en Fibre Channel AX Series storage-producten, en onder de high-end CX Series waar zowel Fibre Channel als iSCSI technologie deel van uit maken.

Volgens Anderson complimenteert de nieuwe PS5000-lijn de AX en CX-producten uit Dells partnerschap met EMC. De EMC-systemen zijn gericht op klanten die gestandaardiseerd hebben op fibre channel.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs