Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Xerox introduceert nieuwe merkidentiteit

07 februari 2008 - 12:353 minuten leestijdActueelInnovatie & Transformatie

Xerox en merkadviesbureau Interbrand tonen het resultaat van de eerste rebranding operatie van het merk Xerox in 40 jaar. De nieuwe merkidentiteit is het resultaat van twee jaar wereldwijd onderzoek en vormt de basis voor de nieuwe marketingactiviteiten van Xerox.

De nieuwe signatuur behelst onder meer een bewerking van het Xerox-logo. De merknaam wordt nu in onderkast weergegeven en gaat vergezeld van een bolvorm waarover twee banden – zogenaamde "connectors" – lopen die samen een x vormen. Ze symboliseren de banden die Xerox over de hele wereld onderhoudt met zijn klanten, medewerkers, partners en de industrie. Een palet van acht nieuwe kleuren, een nieuwe illustratiestijl op basis van gestileerde graphics, eigentijdse fotografie versterken de nieuwe merkidentiteit. Verder heeft Xerox een eigen lettertype, de Xerox Sans, laten ontwerpen, een actuele letter die het open, toegankelijke karakter van de onderneming uitstraalt.

"Xerox is een van ’s werelds meest herkenbare merken," stelt Richard Wergan, Vice President Global Branding en Advertising van Xerox. "We zijn trots op onze naamsbekendheid en onze reputatie als innovatief kwaliteitsbedrijf, maar we vonden het tijd worden om ons merk te updaten zodat het onze huidige bedrijfsidentiteit beter reflecteert. Het bedrijfsleven kampt met een enorm overaanbod aan informatie, en Xerox levert de technologie en diensten die helpen om werkzaamheden te vereenvoudigen en content en communicatie effectiever te managen. Ons merk is een sterke asset; de nieuwe huisstijl is ook bedoeld om de aandacht te vestigen op de substantiële ontwikkelingen die we binnen de markt in gang hebben gezet."
Xerox deed in nauwe samenwerking met Interbrand over de hele wereld uitgebreid kwantitatief en kwalitatief onderzoek, niet alleen naar de beleving van het logo, maar ook naar de merkarchitectuur van Xerox. Zestien kantoren van Interbrand in twintig markten analyseerden de meningen van medewerkers en klanten.
"Het gebeurt niet vaak dat een onderneming het aandurft een zo ingrijpende ombouwoperatie van de huisstijl uit te voeren," vertelt Q. Malandrino, Executive Director en Xerox-teamleader bij Interbrand. "Xerox heeft deze uitdaging opgepakt, wat heeft geresulteerd in een stijl die staat voor wat de onderneming is, en die de strategische toekomstvisie van het bedrijf ondersteunt."
De nieuwe huisstijl van Xerox werd eerst gepresenteerd aan de 57.000 werknemers in de diverse landen en wordt de komende anderhalf tot twee jaar doorgevoerd op de nieuwe Xerox-website, in advertenties, marketingmaterialen en producten. Xerox vertegenwoordigt een merkwaarde van 6 miljard dollar en staat 56e op de top-100 lijst van Best Global Brands van BusinessWeek/Interbrand (editie 2007).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Zo transformeren de 10 beste organisaties digitaal!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaams minister-president Diependaele opende Cybersec Europe

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Deze 10 digitale innovaties zijn het beste!

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Veiligheid en efficiëntie in logistieke sector in balans dankzij tech

    Standards standaarden
    ActueelData & AI

    ‘Standaarden-organisaties moeten aan de bak’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs