Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Hans van Donge country manager BMC Nederland

25 februari 2008 - 09:103 minuten leestijdActueelCarrièreBMC Software
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Hans van Donge is door BMC Software benoemd als Country Manager Nederland.

Van Donge heeft in zijn nieuwe functie de leiding over het Nederlandse kantoor in Schiphol-Rijk en is verantwoordelijk voor het uitgebreide team van account managers en consultants. Ook zal de aansturing en ontwikkeling van BMC’s locale partnerrelaties een belangrijk onderdeel zijn. Daarnaast is hij in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor het aanleveren van oplossingen die de moeilijkheden uit IT Infrastructure Management wegnemen door middel van BMC’s Business Service Management (BSM).

Hans van Donge begon zijn carrière bij BMC in 2004 als Software Consulting Manager. In die functie gaf hij leiding aan de BMC consultants in de Benelux, Ierland en Spanje. Voorafgaand aan zijn carrière bij BMC Software werkte hij zeven jaar bij Sun Microsystems Nederland.

"Wij bieden een portfolio van oplossingen aan die de IT ontdoen van verwarring en mysterie en die IT echt ondersteunend maakt voor de business. Hans heeft een uitstekende staat van dienst. Door zijn lange sales en sales managementachtergrond, gecombineerd met zijn laatste functie als software consulting manager, heeft hij een goed inzicht in onze klanten op bedrijfsmatig gebied. Dit betekent dat hij in staat is te adviseren over de juiste oplossingen gebaseerd op individuele wensen; hoe gecompliceerd deze ook zijn," aldus Bill Koehl, VP en General Manager EMEA.

"BMC is een ’trusted advisor’ voor organisaties over de gehele wereld, onze oplossingen brengen door de verbeterde IT infrastructuur meer bedrijfsflexibiliteit en een verhoging van de omzet. Wij werken hard aan het verder ontwikkelen van de Nederlandse markt en maken deze oplossingen beschikbaar voor lokale organisaties. Hans is een dynamische en ervaren toevoeging aan het Nederlandse team, we zijn zeer blij met zijn aanstelling en wat dit gaat betekenen voor de lokale markt," voegt Bill Koehl toe.

"Ik ben zeer blij met mijn nieuwe aanstelling als Country Manager bij BMC Software. Ik werk alweer vier jaar voor dit bedrijf en weet dat er enorm veel mogelijkheden en kansen liggen voor BMC Software. Ik wil graag bijdragen aan de uitbreiding en bekendheid van BMC Software in de Nederlandse markt ", aldus Hans van Donge.

BMC Software heeft recentelijk de resultaten van het 3e kwartaal bekend gemaakt. Het bedrijf heeft een geleidelijke groei gemaakt in de omzet, met een percentage van 11 procent. Het bedrijf heeft dit gerealiseerd door zich te concentreren op haar afnemers, door het leveren van toonaangevende oplossingen om de complexiteit van IT te verminderen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai-less office
    Data & AI

    Kort: ‘Ai-markt naar 2 biljoen’, China weert Nvidia (en meer)

    Carrière

    Informatiehuishouding ministeries JenV en AenM gaat vooruit

    Carrière

    Deloitte: geen verband tussen inzet ai en personeelskrimp

    Carrière

    Systeembeheerder blaast rechtszaak Coornhert af

    Carrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    Carrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs