Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Storage Wars: HP start met partners offensief

26 februari 2008 - 15:57ActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.

HP helpt zijn storage partners met een nieuw kennisprogramma rond IT-consolidatie en virtualisatie voor de midmarket. Hierdoor hoopt het meer storage oplossingen, gecombineerd met (blade)servers, te verkopen.

Gino d’Ippolito, sales manager corporate en enterprise resellers van HP Nederland, zegt dat de channel heel belangrijk is voor de midmarket (100-1000 werkplekken). HP heeft daarvoor de HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array (EVA4400) geïntroduceerd, een virtual disk storage array voor middelgrote organisaties. Deze moet het opnemen tegen producten van EMC en NetApp. Eerder werd door HP de MSA2000 voor de midmarket aangekondigd.

Nu wil HP met zijn bestaande top-30 storage partners en andere HP business partners meer van zijn storage oplossingen in de midmarket verkopen. Dat gaat in combinatie met de ProLiant en blade servers van HP, de Blade Everything C3000 systemen, aldus d’Ippolito:"We doen dat in diverse verticale markten, zoals de zorg en de overheid. Klanten kunnen hiermee bijvoorbeeld een goede disaster recovery in huis halen."

HP roept zijn partners nu op om meer HP storage te verkopen in plaats van andere merken, aldus d’Ippolito: "Bedrijven willen vaak een leverancier. Daarnaast zijn we de grootste serverleverancier in Nederland met een marktaandeel van 55 procent."

HP start een brede marketing-en trainingscampagne om de nieuwe midmarket storage oplossingen via partners aan de man te brengen. Er is een inruilprogramma en partners krijgen een demo van de MSA2000. Er wordt gewerkt aan kennis en kunde via trainingen. Ook is er lead generatie vanuit HP en er zijn co-marketing programma’s (Up), zoals de datahoudbaarheidscampagne. Er zijn verder activiteiten met partners en eindgebruikers in het HP Solution Integration Center. Verder steunt HP zijn partners met pre-sales ondersteuning, nieuwsbrieven en incentives.

Partners kunnen zich opgeven voor de TSG Champ training, die 3 dagen
duurt. Dit is een basis salestraining rond HP ProLiants, HP Blades + SSW Portfolio en een TSG Salestraining.  Verder is er een SSW Cases training van 2 dagen en een Blades Cases training die 1 dag duurt.

 

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert Windows-pc’s voor ai-agenten

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    Carrière

    Kort: Betty Blocks herijkt zichzelf, SoftBank steekt 75 miljard in Franse ai (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs