Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Alcatel-Lucent zet strategie voor 2008 uit

03 maart 2008 - 15:413 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurAlcatel-Lucent

Alcatel-Lucent, leverancier van communicatieoplossingen, heeft zijn channelstrategie voor Nederland uiteengezet. Dat bestaat uit een telecom-oplossing voor het mkb, een beveiligingsoplossing voor laptops en meer marktaandeel halen in de markt voor switches en dataconsolidatie.

Dit zegt Paul Spaargaren, director sales enterprise bij Alcatel-Lucent Nederland. Alcatel-Lucent introduceert voor het mkb in Nederland de Business-integrated Communications Solution (BiCS). Deze wordt via distributeurs Westcon, KPN en Nextel verkocht. De BiCS is een multi-service communicatiesysteem voor middelgrote bedrijven van 100 tot 500 werknemers. Het systeem is makkelijk op te waarderen, waardoor het ideaal is voor channelpartners, aldus Spaargaren. Business partners kunnen klanten voorzien van upgradeservices zonder dat extra hardware nodig is. "We zullen in de verkoop met BiCS nauw met de channel samenwerken. We steunen hen met leadgeneratie, zowel telefonisch als met fysieke accountmanagers."

Alcatel-Lucent levert binnenkort voor de Nederlandse markt een beveiligingsproduct uit voor laptops. De Alcatel-Lucent OmniAccess 3500 Nonstop Laptop Guardian (NLG) beschermt op afstand laptops tegen hackers en andere gevaren. De NLG bestaat uit een smartcard, geschikt voor een draadloos HSDPA netwerk, dat in een laptop past. IT-beheerders kunnen zo back-ups maken van bestanden, sofware updaten en de laptop beveiligen tegen virussen. Als een laptop wordt gestolen of kwijt raakt, dan kan de it-beheerder op afstand data versleutelen en vernietigen. Spaargaren: "De Laptop Guardian wordt ten eerste verkocht via service providers zoals KPN. Resellers kunnen het ook verkopen als onderdeel voor managed services."

Op het gebied van data switching, waar Cisco, HP ProCurve en 3Com zich ook bevinden, wil Alcatel-Lucent met de Omniswitch meer aandeel pakken, aldus Spaargaren. "Tussen 2008 en 2010 willen we groeien als de tweede leverancier van datanetwerken in Nederland. Er valt voor ons in die markt meer te halen. De markt in Nederland is bij elkaar goed voor 200 miljoen euro."

René Klein, managing director Westcon Convergence, zegt actief aan de slag te gaan met de verkoop van BiCS. "De midmarket is onze focus. Dat was nog een gat in het portfolio van Alcatel-Lucent. De midmarket wordt begeerd, maar niet goed geadresseerd. De BiCs past daar goed in. Het bestaat uit 1 server en er komen steeds meer ad on´s, zoals multisite oplossingen en meer nodes. De BiCS heeft een goede verhouding tussen prijs en functionaliteit. De uitdaging is om de training van business partners snel op de rit krijgen. De groei van Alcatel-Lucent rond data switching is een ambitieus streven. We gaan daar in mee."

Meer over

NetwerkbeheerNetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs