Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Novell en Atos Origin vormen wereldwijd partnerschap

18 maart 2008 - 10:003 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Novell en it-dienstverlener Atos Origin hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten om gemeenschappelijk compliance- en governance-oplossingen aan klanten aan te bieden.

Gebruikmakend van Novell’s technologieën voor identity-management en beveiligingsbeheer en de services van Atos Origin op het gebied van consulting, systeemintegratie en managed operations, creëren de twee bedrijven complete oplossingen waarmee hun klanten kunnen voldoen aan de strenge eisen op het gebied van beveiliging, governance en compliance. Daarmee kunnen klanten zowel hun risico’s als hun kosten beperken door hun kernprocessen voor levering, toegang en beveiligingscontrole te automatiseren.

Rene Baas, senior vice president Sales & Business Development Global managed operations bij Atos Origin: "Met Novells technologie kunnen wij ons proactief richten op zakelijke behoeften voor een realtime, alomvattende compliance-oplossing waarin mensen, systemen en processen worden geïntegreerd."

Günter Weinrauch, vice president Information Management van Premiere, Duitslands grootste kabel-tv-operator, is blij met de samenwerking van Novell met Atos Origin. "Zoals elke andere klant willen wij dat onze belangrijkste service- en softwarepartners samenwerken om oplossingen te leveren die zijn toegesneden op onze omgeving, zodat wij intern geen tijd en middelen hoeven te besteden aan de implementatie en integratie van technologie. We hebben al de eerste vruchten van deze samenwerking kunnen plukken in de vorm van een kerninfrastructuuroplossing van deze twee bedrijven, en wij hopen die verder uit te breiden met beveiligings- en beheeroplossingen."

Focus
Het samenwerkingsverband zal zich in eerste instantie richten op identity-management en beveiligingsbeheer en wordt uitgerold over de belangrijkste Europese landen. In eerste instantie ligt de focus op deze drie gebieden:
·Identity-management en provisioning: geautomatiseerde en geïntegreerde provisioning en deprovisioning van werknemers om kosten te beperken, om te voldoen aan compliancevereisten en voor toewijzing aan bestaande bedrijfsprocessen.
·Toegangsbeheer: vanaf elke locatie veilige toegang leveren aan gebruikers, zowel binnen als buiten het bedrijf, door integratie met bestaande controlemechanismen.
·Beveiligingsincidenten in het netwerk controleren, verhelpen en melden, en daarmee voldoen aan vereisten voor governance en compliance.

"Het belang van IT-beveiliging staat inmiddels ook op bestuursniveau volop in de belangstelling, maar ook van overheden en regelgevers, gezien de publieke aandacht voor grote beveiligingsincidenten in het afgelopen jaar", aldus analist Eric Domage, research manager voor beveiligingsproducten en -services bij IDC. "Wereldwijde samenwerkingsverbanden, zoals de overeenkomst die Novell en Atos Origin hebben bekendgemaakt, zullen een belangrijke rol spelen bij de levering van efficiënte beveiligingsoplossingen aan IT-organisaties, die te maken hebben met toenemende regulering en oplopende druk om zakelijke problemen aan te pakken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    Satelliet
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederland en Europa te kwetsbaar in de ruimte, Huizen ruilt OGD in voor DSC (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs