Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Dirk-Peter van Leeuwen aan top van Red Hat Europa

02 april 2008 - 10:09ActueelCarrièreRed Hat
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Red Hat, leverancier van open source oplossingen, heeft Dirk-Peter van Leeuwen benoemd tot senior director Central en Eastern Europe.

Van Leeuwen is sinds 2002 werkzaam bij Red Hat, vanaf 2004 in de functie van Regional Director Central Europe en Benelux.

Voor zijn komst naar Red Hat bekleedde Van Leeuwen diverse directiefuncties bij ICT-bedrijven. Zo was hij onder andere European Director bij PlanetWeb Inc. en Director Northern Europe bij SCO. Van Leeuwen heeft ruim 20 jaar ervaring in de ICT-markt en brede kennis van de Europese enterprisemarkt en het kanaal.

‘Het is een persoonlijke en zakelijke uitdaging om de open source community verder uit te breiden en de acceptatie van Red Hat-diensten in Centraal én Oost-Europa vorm te geven’, aldus van Leeuwen. ‘Red Hat is uitgegroeid tot een leverancier met een breed dienstenaanbod en hoogwaardige en betaalbare technologie. Daarnaast neemt de vraag naar open source oplossingen explosief toe’ constateert hij. Onderzoeksbureau Gartner voorspelde recentelijk dat 80 procent van alle commerciële software-elementen in 2012 uit open source elementen bestaat.

Red Hat is opgericht in 1993 en houdt zich uitsluitend bezig met open source software. Haar besturingssysteem platform, Red Hat Enterprise Linux, wordt gecombineerd met applicaties en management en Service Oriented Architecture (SOA) oplossingen, waaronder de JBoss Enterprise Middleware Suite. Achter de software van Red Hat schaart zich een grote community met meer dan 100.000 zogeheten communicators.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Vlaams Parlement zoekt ciso

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs