Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nortel en Tandberg komen met managed telepresence

11 april 2008 - 06:20ActueelCloud & Infrastructuur

Volledig beheerde telepresence-diensten, gebouwd op Nortels unified communications-(uc-) platform en de video-oplossingen met open standaarden van Tandberg, komen binnen handbereik. Hiermee hopen de vendors de vraag naar videovergaderingen te stimuleren.

Een nieuwe, niet exclusieve wereldwijde overeenkomst tussen Nortel en Tandberg leidt tot een gezamenlijk bieden van een volledig beheerde telepresence en hoogdefinitie (hd) video conferencing oplossing voor ondernemingen overal ter wereld. Deze oplossingen worden via it-dienstverleners geboden of direct van Nortel.

Volgens Gartner leent telepresence zich goed voor een managed servicemodel omdat het altijd aan, hoogst betrouwbaar en intens ondersteund moet worden. In zijn rapport, "Toolkit best practices: building the business case for telepresence" uit augustus 2007, stelt het analistenbureau dat eindgebruikers zich niet moeten richten op het kopen van apparatuur maar op het kopen van een volledig beheerde ervaring.

Dietmar Wendt, president Global Services bij Nortel, meent dat ze telepresence toegankelijker maken op deze manier. "Er zit geen verschil tussen gewoon een vergaderkamer binnenlopen voor een normaal overleg en deze oplossing. Het is een volledig beheerde dient, geleverd via het ip-netwerk van de onderneming. Het geeft geen impact op bestaande VoIP en data-applicaties."

Fredrik Halvorsen, ceo bij Tandberg, stelt dat eindgebruikersgemak essentieel is voor de wijdverspreide adoptie van videocommunicatie. "Een volledig beheerde ervaring, beschikbaar via onze wereldwijde overeenkomst met Nortel, brengt dat gemak naar de eindgebruiker. Het feit dat Tandbergs videosystemen op open standaarden zijn gebouwd helpt hierin mee."

Ook HP
Enkele maanden geleden kwam Tandberg samen met HP met een soortgelijke aankondiging. De vendors introduceerden een oplossing die HP Halo Collaboration Studios, het telepresence-systeem van HP, verbindt met de videovergaderingsystemen van Tandberg. 

 

Meer over

DienstenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs