Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Forrester: ‘Stap nu over op Vista’

19 april 2008 - 09:29ActueelWerkplek & BeheerForrester

Onderzoeksbureau Forrester raadt bedrijven aan om “zo snel mogelijk op Windows Vista over te schakelen” en zeker niet te overwegen om Vista helemaal links te laten liggen.

De straffe uitspraken staan in de rapporten ‘Building the Business Case for Windows Vista’ en ‘Lessons Learned from Early Adopters of Windows Vista’ die het onderzoeksbureau publiceert. Dé hoofdreden waarom ieder bedrijf maar beter zo snel mogelijk de switch zou maken, is de beperkte beschikbaarheid van Windows XP na juni van dit jaar in combinatie met de onzekere lanceringsdatum van de volgende Windows-versie (Windows 7). Volgens Forrester kunnen bedrijven het zich niet veroorloven om hun toekomstplannen volledig te baseren op Windows 7 en Vista aan hun neus voorbij te laten gaan.

Een migratie naar andere besturingssystemen is volgens Forrester ook niet aangewezen. Ondanks de opkomst van Linux en Mac OS draait nog steeds ongeveer 99 procent van alle bedrijfspc’s in Europa en Noord-Amerika een versie van Windows. Dat maakt het voor vele bedrijven praktisch nagenoeg onmogelijk om over te stappen naar een alternatief OS.

Verder zijn er volgens Forrester ook harde voordelen verbonden aan een upgrade naar Vista. Het onderzoeksbureau heeft het dan onder meer over de betere beveiliging en gebruikerservaring, maar erkent wel de nog steeds aanslepende compatibiliteitsproblemen met voornamelijk oudere software. De analisten besluiten verder dat de meeste bedrijven ondertussen al ver gevorderd zijn met het testen van hard- en softwarecombinaties. Volgens Forrester zullen de meeste bedrijven Windows Vista uitrollen tegen het einde van het jaar en begin 2009.

Meer over

BesturingssystemenDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    Handen
    ActueelWerkplek & Beheer

    Shock Media neemt hostingprovider LinQhost over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs