Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Samenwerking HP ProCurve en Microsoft

23 april 2008 - 14:02ActueelNetwork SecurityHP Inc.HP ProCurve

Netwerkleverancier HP ProCurve en Microsoft hebben samenwerkingsovereenkomst gesloten rond het beveiligen van netwerken en systemen. Voor HP ProCurve partners betekent dat extra omzetkansen op het gebied van consultancy, implementatie en services.

De HP ProCurve Identity Driven Manager (IDM) policy management tool is nu compatible met Microsofts NAP technologie. Dit maakt op maat gemaakte netwerktoegang policies voor gebruikers en klanten in bekabelde en draadloze omgevingen mogelijk. Doordat switches, access points en IDM van ProCurve aansluit op Microsofts NAP architectuur, krijgen klanten een robuuste beveiliging van het netwerk. Met deze integratie bouwt ProCurve verder op zijn ProActive Defense strategie. Deze combineert toegangscontrole en netwerkimmuniteit met vertrouwde architectuur, voor bescherming tegen potentiële beveiligingsrisico’s.

ProCurve IDM biedt netwerkbeheerde de mogelijkheid om policy-based toegangsrechten voor het netwerk centraal te definiëren en toe te passen. Hierdoor kan het netwerk zich automatisch aanpassen aan de behoeften van de gebruikers en devices die zij toevoegen. Dit resulteert in een veiliger netwerk, met adequate toegang voor gebruikers en devices.

Microsoft Network Access Protection is een policy enforcement technologie, ingebouwd in Windows Vista en Windows Server 2008, die netwerkbezittingen van klanten beter beschermt tegen geïnfecteerde computers door compliance met gezondheidsrichtlijnen aan te wenden. Microsofts Network Access Protection technologies zal ook beschikbaar worden voor Windows XP SP3.

Volgen Ton Serné, country manager HP ProCurve Networking Business Nederland, kunnen ProCurve business partners door deze samenwerking meer verdienen aan consultancy, implementatie en services.

Meer over

BesturingssystemenNetwerkbeheerNetworking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs