Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Claranet gaat samenwerking aan met e-Quest Automatisering

09 juli 2008 - 13:04ActueelGovernance & Privacy

Claranet, leverancier van zakelijke ict-oplossingen, gaat een samenwerking aan met e-Quest Automatisering. Claranet levert binnen het partnerschap diensten op het gebied van internet, hosting en colocatie.

De samenwerking is tot stand gekomen om te voldoen aan de vraag naar glasvezel. E-Quest Automatisering levert kantoor-automatisering.

Claranet en e-Quest werken samen om de grote industrieterreinen in Helmond te voorzien van glasvezel. Ook uitbreiding richting het centrum vindt plaats. Hier ligt inmiddels al glasvezel en aansluitingen zijn gerealiseerd. Veel Helmondse bedrijven sluiten hun vestigingen via het glasvezelnetwerk op het internet en elkaar aan. Zo kunnen ze onderling snel en tegen lage tarieven samenwerken.

e-Quest Automatisering heeft voor een samenwerking met Claranet gekozen omdat Claranet internationaal actief is en hierdoor diverse mogelijkheden heeft voor klanten met vestigingen verdeeld over Nederland of zelfs daarbuiten. Het gaat hier om diensten op het gebied van internettoegang, VPN’s, (managed) hosting en security.

Steeds vaker kiezen bedrijven en particulieren voor internet via glasvezel. Patrique Dankers, e-Quest Automatisering: "Bij een glasvezelverbinding is verdere uitbreiding nooit nodig, ook al neemt de hoeveelheid dataverkeer over het netwerk toe. De behoefte aan bandbreedte is explosief gestegen. In de toekomst wordt dit alleen maar meer, doordat steeds meer traditionele diensten zoals telefonie, televisie kijken en videotelefonie ook over IP gaan."

"Met de aanleg van glasvezel kunnen we voldoende snelheid van het internet blijven garanderen", aldus Arthur van Grinsven, algemeen directeur bij Claranet. "Met de toename van glasvezel in Nederland wordt het steeds makkelijker, meer en beter communiceren. Dankzij de samenwerking met e-Quest Automatisering kunnen we een substantiële bijdrage leveren aan deze ontwikkeling."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    eigenwijs overmoed overconfidence
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: phishing nummer één wegens overmoed, klok tikt voor cio’s (en meer)

    Leeftijdsverificatie
    ActueelGovernance & Privacy

    Bluesky kan kosten strenge leeftijdscontrole niet dragen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs