Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Mvix stelt Dertech aan als officieel distributeur

04 september 2008 - 09:39ActueelCloud & InfrastructuurDertechMvix
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Mvix, fabrikant en specialist op het gebied van mediaspelers en multimedia harddisks, heeft Dertech International aangesteld als officieel distributeur van Mvix producten.

Zij gaat zich binnen de Nederlandse markt richten op de (online) retail ketens. ‘Wij zijn zeer verheugd met de aanstelling van Dertech als officieel Mvix distributeur omdat het een zeer gedreven, klantgerichte partner betreft met veel specifieke kennis van de retail markt’, aldus Mark Appel, Managing Director Mvix Benelux. Met de aanstelling van Dertech verkrijgt Mvix een goede uitgangspositie binnen het retail afzetkanaal. ‘Dit past perfect binnen onze doelstelling om ons te richten op een breed publiek die verwacht Mvix producten in het reguliere retailkanaal aan te treffen’, aldus Appel.

De Mvix productlijn is een goede aanvulling op het reeds bestaande assortiment van Dertech, dat bestaat uit telecommunicatieproducten, computer- en MP3 accessoires. De computer speelt binnen vele huishoudens vaak een centrale rol waarbij alle digitale films, foto’s en homevideo’s op één plek worden opgeslagen. Met de Mvix mediaspelers worden al deze mediabestanden op een eenvoudige manier afgespeeld op de televisie, wat vaak de gewenste plek is om gezamenlijk films en foto’s te bekijken. ‘Als Dertech volgen wij de ontwikkelingen in de markt nauwlettend en proberen wij in te spelen op de veranderende marktvraag’, aldus Ronald van Esschoten, Commercieel Directeur van Dertech International. ‘Wij zien een enorme potentie in deze relatief nieuwe productcategorie bij het brede publiek. De kwalitatief hoogstaande producten van Mvix in combinatie met de aantrekkelijke prijsstelling bieden voor onze klanten enorme kansen om op de toenemde marktvraag in te spelen. Wij zijn uiteraard al enige weken druk met de voorbereidingen bezig en waarbij de reacties vanuit het retailkanaal zeer enthousiast zijn.’ aldus Van Esschoten. Het resultaat van deze voorbereidingen heeft geleid tot de beschikbaarheid van Mvix producten binnen de online winkels van Coolblue en een landelijk opererende retail keten.

De Mvix producten zijn per direct opgenomen in de product catalogus van Dertech International en vanaf 1 september leverbaar. Kijk voor meer informatie op http://www.mvix.net, of op http://www.dertech.nl

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Ministeries en rijksdiensten kunnen over naar de Lidl-cloud

    Cloud & Infrastructuur

    TSMC laat high‑NA links liggen, terwijl ASML recordorders stapelt 

    Overheid

    Kort: Kabinet trekt stekker uit NDS-raad, breedbandmarkt groeit door (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    DNB stapt in ‘Lidl-cloud’

    Innovatie & Transformatie

    Dassault Systèmes en Omron vangen digital twin én fabriek in één keten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs