Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vertrek Bart van Rheenen krijgt staartje

09 september 2008 - 11:52ActueelInnovatie & TransformatieChannel ConceptsDupaco DistributionLogix

Het vertrek van Bart van Rheenen van Channel Concepts naar Logix krijgt een staartje. Dat valt op te maken uit gesprekken met betrokkenen rond Channel Concepts, Dupaco en ConsolidateIT. Onder andere omdat Logix nu afziet van de aankoop van Channel Concepts. Van Rheenen blijkt ook nog aandelen te bezitten van Dupaco.

Er is al paar maanden sprake van een conflict tussen Bart van Rheenen en Jur Faber, directeur van ConsolidateIT en aandeelhouder van Channel Concepts. Beide heren hebben een groot aandeel in Channel Concepts, dat in het pand van ConsolidateIT in Almere zit.
Volgens Jur Faber zou Channel Concepts worden verkocht aan Logix. Dat is nu niet gebeurd. Wel is Bart van Rheenen naar Logix overgestapt. Jur Faber zegt eerst met zijn advocaat en Bart van Rheenen te praten voordat hij meer uitspraken doet. Bart van Rheenen zegt ook eerst te praten met zijn advocaat en Jur Faber. Volgens hem is het nu van belang om een nieuwe bestuurder bij Channel Concepts aan te stellen. 

Feit is dat er al beslag is gelegd op aandelen van Bart van Rheenen. Het gaat hier om aandelen van Dupaco. Die zijn onderdeel van Dupaco Beheer. Er is overigens geen beslag gelegd bij Dupaco zelf. Van Rheenen heeft dus aandelen in Dupaco en Channel Concepts. Daarnaast is hij nu directeur van Logix.

Een ander punt bij Channel Concepts is het ontslag van Bareld Huitema, sales manager van Channel Concepts. Hij wordt door Van Rheenen beticht van fraude. Dat is ook aan de aandeelhouders gerapporteerd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Kernapplicaties smeken om platform- en devops-aanpak

    Gemeentehuis
    ActueelData & AI

    Ook gemeente Emmen start met ai-systeem voor raadsinformatie

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs