Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

HP ProCurve breidt managementteam uit

12 september 2008 - 13:07ActueelCarrièreHP Inc.HP ProCurve
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

HP ProCurve voert twee nieuwe veranderingen door in het managementteam in de EMEA regio.

Ton Serné, momenteel Country Manager Nederland van HP ProCurve, wordt aangesteld als Benelux manager voor HP ProCurves Commercial Business Group. Edwin Hagenouw is aangetrokken als HP ProCurve sales manager voor Nederland in de Solutions Business Group. De aanstellingen zijn per 15 september 2008 van kracht.

Als Commercial Business Group manager voor de Benelux – een recent geconsolideerde functie – richt Ton zich op het leveren van mkb-oplossingen via de distributiekanalen. Daarnaast adresseert hij een groot aantal resellers in de markt. Edwin Hagenouw zal zich richten op het verkopen van geavanceerde oplossingen voor zowel grote als enterprise klanten, via geselecteerde Channel Partners in Nederland.

Ton Serné werkt al jarenlang voor HP in diverse functies, voornamelijk gerelateerd aan resellers en distributie. Ton was verantwoordelijk voor de introductie van de eerste generatie LaserJet en Deskjet printers in Europa, als ook de introductie van de eerste DeisgnJet grootformaatprinter in Nederland en het SureStore massaopslag productportfolio. In iedere categorie bereikte HP de marktleiderspositie. Als Country Manager voor HP ProCurve gaf Ton leiding aan de activiteiten in de Nederlandse markt. Hij wist zakelijke groei te bewerkstelligen, wat resulteerde in een stijging van ProCurve van de elfde naar de tweede plaats overall.

Edwin Hagenouw werkte de afgelopen drie jaar bij Imtech ICT als manager van de Sales Business Market. Hij was verantwoordelijk voor het creëren van een nieuw team van sales professionals en consultants, evenals de verkoop van ICT-oplossingen aan het mkb en de grootzakelijke markt in Nederland. Daarvoor was Edwin National Manager van Sales Value Added Resellers bij KPN Mobile. Zijn rol omvatte de verkoop van mobiele telefoonabonnementen, resulterend in een stijging van meer dan 40% in 2004.

Ton Serné: "Door de nieuwe organisatiestructuur kunnen wij doorgaan met wat ons heeft gemaakt tot een leider in de markt – namelijk het hebben van een duidelijke focus op de klanten en hun behoeften. Edwin brengt een schat aan ervaring met zich mee; zowel op het gebied van samenwerking met de eindgebruiker als de verkoop van oplossingen. Hij zal ProCurve leiden naar het volgende niveau van samenwerking met Enterprise klanten. Tegelijkertijd kijk ik erg uit naar mijn nieuwe rol als Benelux manager voor de Commercial Business Group en het versterken van onze positie in de mkb-markt. Met deze veranderingen kunnen we onze positie als leider in de networking markt verder uitbreiden."

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Middin verwerkt tientallen inkooporders per dag met maar 2 inkoopadviseurs (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    ASVZ werkt cashless met Spend Cloud Cards (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Kinderrijk was binnen een werkweek live met Spend Cloud Cards (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Spend Cloud Cards werken prettig voor monteurs en managers van FAAC (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Eden Hotels bespaart flink veel tijd tijdens de factuurverwerking (Visma Proactive)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Oracle jaagt personeel stuipen op lijf met ontslaggolf 

    Security & Awareness

    It komt van Mars, ot van Venus

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    LCL opent grootste datacenter, met kunstwerk op dak

    Carrière

    Nederland en België in Europese top vijf voor telewerk

    Carrière

    Spoelstra Spreekt: Suf

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs