Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Avnet distribueert InfoGuard

01 oktober 2008 - 09:28ActueelSecurity & AwarenessAvnet
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Avnet Technology Solutions, distributeur van computerproducten voor bedrijven en onderdeel van de groep Avnet en het Zwitserse bedrijf InfoGuard AG, dat zich specialiseert in encryptie-oplossingen voor netwerken, kondigen aan dat ze een distributie-overeenkomst aangaan voor het Verenigd Koninkrijk, de Benelux, Duitsland en Oostenrijk.

Dankzij deze overeenkomst kan Avnet het volledige gamma highperformance InfoGuard-encryptietechnologieën aan haar assortiment beveiligingsoplossingen toevoegen. InfoGuard is het eerste supersnelle encryptieproduct in het Avnet portfolio en werd ontwikkeld als antwoord op de stijgende vraag naar optische encryptie van bedrijven, aanbieders van managed services en telecom carriers.

De overeenkomst geldt voor alle InfoGuard-producten en is vooral gericht op de InfoGuard Multilink encryptie-oplossing, het eerste multi-link en multi-protocol encryptie-apparaat in de wereld dat tot 10 interfacepoorten tegelijk kan encrypteren in elke combinatie van fibre channel-, FICON- en Ethernet-protocols zonder de latentie te verhogen.

Marcel Elberse, Business Unit Manager Networking & Security van Avnet Benelux, zegt, "Optische netwerken worden steeds belangrijker en misdadigers worden steeds spitsvondiger in hun pogingen om waardevolle informatie te onderscheppen. Dit leidt tot een groeiende behoefte aan optische encryptie. Dankzij deze distributieovereenkomst helpt Avnet Technology Solutions haar klanten om aan deze vraag te voldoen. InfoGuard heeft ook nog interessante producten in de pijplijn, die ongetwijfeld nieuwe marktsegmenten en mogelijkheden zullen openen voor onze resellers."

Thomas Meier, CEO van InfoGuard, verklaart, "Door met Avnet samen te werken, krijgen we toegang tot een veel groter verkoopkanaal en kunnen we onze partners en eindgebruikers een consistent niveau van verkopen, bevoorrading en support aanbieden. Onze relatie met Avnet past in een langetermijnstrategie die ons helpt een nieuw gamma highperformance encryptietechnologieën op de markt te brengen die we begin 2009 lanceren."

InfoGuard biedt een ruim gamma highperformance encryptieprogramma’s die werden ontworpen in overeenstemming met de EAL3 Common Criteria Security Standard en de FIPS 140-2 Level 3-vereisten. Het multilink-encryptieproduct InfoGuard MG10 maakt gebruik van AES 256 om tegelijk data van 10 verschillende signalen te versleutelen via CWDM, DWDM, Dark Fibre of SDH netwerken. Andere producten zijn InfoGuard EG1/10, een hoogperformante data-encryptieoplossing voor Ethernet-netwerken en InfoGuard SG64 voor SONET/SDH-netwerken voor transfersnelheden tot 10Gbps.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kustwacht kan kritieke datakabels niet beschermen

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Security & Awareness

    Aikido bereikt miljardenwaardering: snelste Europese cybersecurity-unicorn ooit

    ai cyclotron
    Onderwijs

    Kort: Topicus en Visma Circle pakken studentdossiers aan, overnames Novico een VDL (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: IBM stimuleert soevereine software, bijna weer een ‘Solarwinds’-ramp (en meer)

    Security & Awareness

    Internationale cybercoördinatie kraakt onder Amerikaanse terugtrekking

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs