Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NOD 32 malware-bescherming voor Linux

03 oktober 2008 - 10:39ActueelSecurity & AwarenessNOD32
Henk Boot
Henk Boot

Beveiligingsspecialist NOD32 Nederland introduceert een versie van ESET NOD32 voor Linux. De ESET Gateway-, Mail- en File-toepassingen bieden Linux-gebruikers effectieve malware-bescherming zonder nadelige gevolgen voor de netwerkprestaties.

De drie nieuwe malware-applicaties van NOD 32 Nederland zijn gebaseerd op de ThreatSense-technologie v3.0. die ook de NOD32 Antivirus scan-engine aanstuurt. Dankzij de kleine footprint en hoge scansnelheid is de software geschikt voor systemen met veel netwerkverkeer. Daarnaast zijn de producten zowel afzonderlijk als geïntegreerd toe te passen, zodat organisaties van elke grootte een passende beveiligingsoplossing hebben.

ESET Gateway Security verbetert de beveiliging van een netwerk door de http- en ftp-gateway van een organisatie te beschermen tegen bekende en onbekende virussen, wormen, trojans, spyware en phising. Al het inkomende en uitgaande verkeer wordt gecontroleerd om de veiligheid en prestaties te garanderen, ook wanneer grotere bestanden worden gedownload.

ESET Mail Security beschermt mailservers tegen alle soorten internetbedreigingen, terwijl inkomende en uitgaande berichten op spam en spyware worden gecontroleerd. Beheerders kunnen gemakkelijk configuraties doorvoeren voor afzonderlijke mailboxen en bijvoorbeeld filters instellen om het scannen op bestandsgrootte, geneste archieven en scantijd te beperken.

ESET File Security biedt on-demand en on-access malware-bescherming voor Linux/FreeBSD-servers. De scanner kan op verzoek van de gebruiker verschillende systeemonderdelen controleren. Daarnaast zijn uiteenlopende periodieke scantaken te definiëren, waarbij gebruik wordt gemaakt van standaard systeemplanners van Linux. De on-access scanner voorziet in real-time bewaking over het gehele bestandssysteem.

ESET Gateway, File en Mail Security voor Linux zijn per direct beschikbaar en ondersteunen onder andere Red Hat, Sun Solaris, FreeBSD, NetBSD, Fedora, Mandriva, SuSE, Ubuntu en Debian.

Meer over

BesturingssystemenGatewayLinuxMalware

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Eén reactie op “NOD 32 malware-bescherming voor Linux”

    1. Jan van Leeuwen schreef:
      17 oktober 2008 om 15:38

      Fout in de titel.

      Het beschermt Linux-servers tegen het verspreiden van windows-malware. Malware waarvoor Linux zelf immuun is.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Salesforce hack
    Security & Awareness

    Salesforce-hack door ShinyHunters omvat 1,5 miljard records

    Data & AI

    CWI verhoogt met ai dataveiligheid VN-crisisplatform

    Overheid

    JenV onderzoekt modernisering wetgeving gegevensbescherming

    Overheid

    Defensie wil naar een betere commandovoering

    GPUGate cyberaanval
    Governance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    labhack
    Security & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs