Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

IMNederland komt met online Debiteuren Service Center

06 oktober 2008 - 09:43ActueelCloud & InfrastructuurAnachronIMNederland

Credit Management organisatie IMNederland biedt met het online Debiteuren Service Center (DSC) de mogelijkheid om op elk gewenst moment online openstaande vorderingen te raadplegen en te betalen. Het DSC is ontwikkeld in samenwerking met e-Billing-specialist Anachron.

Robert der Kinderen, directeur marketing & productontwikkeling geeft aan dat de nieuwe service aansluit op het bestaande dienstenaanbod. "Vanuit onze Credit Management software IMpact wordt een unieke inlogcode en wachtwoord aangemaakt welke wij per brief en/ of e-mail naar de debiteur versturen. Doordat het online DSC altijd beschikbaar is, zijn de debiteuren niet afhankelijk van bijvoorbeeld onze openingstijden en kunnen zij de openstaande vorderingen eenvoudig en snel afhandelen."

Marco Eeman, CTO Anachron: "Doordat de openstaande vordering op structurele basis wijzigt hebben wij ervoor gekozen om de data middels een SOAP interface vanaf de IMNederland server aan te roepen. De koppeling met IMpact zorgt ervoor dat zowel de debiteur als de incassospecialist altijd met de laatste gegevens werken. Zodra een debiteur een openstaande post betaalt, wordt er direct een SOAP update via de interface naar IMpact verstuurd. Het online DSC wordt via beveiligde webservices volledig in de huisstijl van IMNederland gepresenteerd."

De directe koppeling tussen het online DSC en IMpact zorgt voor een vermindering van de administratieve handelingen. De debiteuren kunnen binnen het online DSC diverse reacties kwijt die zij voorheen via incassospecialisten moesten uiten.

Frank Hoekstra, CEO Anachron: "Het Internet is ook voor Credit Management organisaties een belangrijk kanaal om debiteuren te bereiken. De communicatie van de opdrachtgevers naar klanten verloopt immers steeds meer via het Internet. Hierdoor is het voor Credit Management organisaties dan ook interessant om op deze tendens in te spelen."

Sinds de introductie van het online DSC hebben zo’n 2.000 unieke debiteuren ingelogd op de portal waarvan zo’n 25 procent betaalt danwel een betalingstoezegging doet en daarmee de vordering erkent.

IMNederland zorgt ervoor dat debiteurenrisico’s worden beperkt en ondernemingen snel kunnen beschikken over hun geld. Als full service  maakt IMNederland hierbij gebruik van debiteurenbeheer- en incassotechnieken.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    AcICT: Digitaliseringsstrategie is uitvoerbaar, mits focus en regie verbeteren

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs