Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Adobe Flash Player 10 beschikbaar

16 oktober 2008 - 12:00ActueelCloud & InfrastructuurAdobe
Henk Boot
Henk Boot

Adobe Systems maakt bekend dat Flash Player 10 beschikbaar is. Interactieve designers en ontwikkelaars kunnen de nieuwe, expressieve features en de visuele prestatieverbeteringen in Flash Player 10 inzetten voor een verbeterde creatieve besturing. Hiermee kunnen zij aan gebruikers aantrekkelijke webapplicaties, interactieve content en hoge kwaliteit video's leveren via verschillende browsers en op alle belangrijke besturingssystemen.

Adobe Flash Player 10 biedt ondersteuning van aanpasbare filters en effecten, native 3D-transformatie en -animatie, geavanceerde audioverwerking en gpu-hardwareacceleratie. De flexibele tekstverwerker in Adobe Flash Player 10 voorziet interactieve designers en ontwikkelaars van meer lay-out opties voor tekst en een betere creatieve besturing.

De vernieuwde flash-speler van Adobe breidt ook de mogelijkheden van de Adobe Creative Suite 4-productlijn uit met nieuwe niveaus van Flash-integratie om de samenwerking te stroomlijnen en de ontwerp/ontwikkel-workflow te verbeteren. Interactieve designers en ontwikkelaars kunnen persoonlijke filters en effecten creëren met Adobe Pixel Bender, dezelfde technologie achter veel filters en effecten in Adobe After Effects CS4-software. Flash Player 10 biedt ook nieuwe mogelijkheden en prestatieverbeteringen in Adobe Flash CS4 Professional, de authoring-omgeving om interactieve ervaringen te creëren. Dit bevat ook 3D-effecten die eenvoudig te gebruiken zijn en het mogelijk maken voor designers om ontwerpen in 2D eenvoudig om te zetten en te animeren in 3D.

Meer over

Browsers

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Adobe biedt 240 miljoen voor Day Software

    84 reacties op “Adobe Flash Player 10 beschikbaar”

    « Oudere reacties
    Nieuwere reacties »
    1. niko schreef:
      16 december 2009 om 20:09

      Ik heb XP en het is echt onmogelijk flashplayer te downloaden , laat staan te installeren.Het wordt tijd dat er daar iemand wakker wordt…..

      Login om te reageren
    2. niko schreef:
      16 december 2009 om 20:43

      Ga naar Geardownload.com en download daar de file.Installeren gaat vervolgens probleemloos en het werkt.
      http://www.geardownload.com/internet/adobe-flash-player-download.html
      dankuwel meneer niko.

      Login om te reageren
    3. ICT-er schreef:
      17 december 2009 om 07:23

      Natuurlijk zijn ook gratis authoring en player alternatieven van concurrenten beschikbaar als het nog niet lukt.

      Login om te reageren
    4. alex schreef:
      2 februari 2010 om 11:24

      ik heb windows7 maar iedere keer geeft mijn pc problemen met adobe flashplayer 10 ! ik heb al verscheidene keren het opnieuw geinstalleerd,maar zonder resultaat!

      Login om te reageren
    5. petra schreef:
      1 mei 2010 om 10:31

      Hoi ik heb windows vista en ik heb adobe flasch player gedownload.Maar als ik bv.met denksportpuzzel de weekpuzzel wil doen werkt de fasch player niet .Wat kan ik hier aan doen.

      Login om te reageren
    6. Ronald schreef:
      2 mei 2010 om 09:46

      ik heb XP. de player installeren gaat ‘vanzelf’ alleen het opstarten dan weer niet: moet soms 3, 4 keer aan uit doen. Wanneer ik via control panel de flashplayer deïnstalleer , start het weer normaal op. Heel vervelend allemaal, omdat you tube zonder flash 10 niet werkt. Is er een oplossing?

      Login om te reageren
    7. Daisy schreef:
      3 juni 2010 om 14:51

      ik heb alles van adobe eraf gegooid, pc opnieuwe opgestart.. weer gaan downloaden en dat gaat allemaal perfect. Maar als ik dat een pdfje wil openen krijg ik de melding dat ik online moet gaan zoeken naar een programma wat het bestand kan openen? Of staat get r plus werkt niet goed meer? En ik heb alles van adobe er al op zitten, daar komt bij dat volgens adobe alles goed is. Maar niks werkt?
      Is er iemand die mij kan helpen? Ik heb dit probleem al 1,5 maand.

      Login om te reageren
    8. germano mungiovi schreef:
      3 juli 2010 om 06:51

      ik kan geen adobe installeren

      Login om te reageren
    9. Perkas schreef:
      7 augustus 2010 om 20:20

      Ik heb windows vista. Ik heb flash player 10 geinstalleerd. Kon geen you tube bekijken. de oplossing was:

      IE8 opstarten
      naar Extra
      naar “invoegtoepassingen beheren”
      de producten van adobe op “ingeschakeld”zetten. Bij mij stond ie op uitgeschakeld.

      probleem opgelost.

      Login om te reageren
    10. user34346 schreef:
      6 september 2010 om 15:30

      oplossing voor het wel installeren maar niet werkend adobe flashplayer.. moet je versie 9 downloaden en niet versie 10..

      Login om te reageren
    « Oudere reacties
    Nieuwere reacties »

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs