Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Totaal vernieuwde gebruikersinterface AccountView 9.0 biedt meer overzicht en bedieningsgemak

09 december 2008 - 15:18ActueelSoftware & DevelopmentAccountView

Met een navigatievenster in de stijl van Office 2007 en tabbladen als van een internetbrowser biedt de nieuwe gebruikersinterface van AccountView 9.0 het beste van twee werelden. Gebruikers profiteren van meer overzicht en bedieningsgemak en kunnen eenvoudig taken en werkprocessen uitvoeren. Daarnaast is in AccountView 9.0 het maken van financiële rapporten nog gemakkelijker. De nieuwe versie van de business software maakt optimaal gebruik van de mogelijkheden van breedbeeldschermen nu steeds meer zakelijke gebruikers hierover beschikken.

Een groot voordeel van het navigatievenster is het snel kunnen openen van veelgebruikte vensters. Bovendien kan iedere gebruiker vensters toevoegen en deze zelf indelen met hoofd- en subgroepen. Het navigatievenster laat zich overigens met een muisklik inklappen. Andere vensters en verwijzingen naar websites, documenten of complete applicaties kunnen naar eigen inzicht aan het scherm worden toegevoegd. Zo creëert iedere gebruiker zijn persoonlijke startmenu!

Net als de tabs van een internetbrowser wordt elk venster in een nieuwe tab geopend. Vensters staan daardoor niet meer over elkaar heen: dit maakt het scherm overzichtelijk en informatie snel toegankelijk. Door extra functies zoals maximalisatie van vensters en het openen van subvensters als tab gaat het werken met tabs nog sneller. Daarbij onthoudt AccountView de laatste vensterindeling. Als de ideale indeling gevonden is, wordt die de volgende keer weer gebruikt. Behalve met de muis laat de gebruikersinterface zich nog steeds uitstekend met het toetsenbord bedienen.

Nieuwe functionaliteit voor Verslaglegging

Met de nieuwe gebruikersinterface is ook de financiële verslaglegging volledig vernieuwd. Het is nu nog eenvoudiger om rapporten per afdeling, rubriek of periode naar eigen inzicht in te delen en weer te geven. Zoals de informatie op het scherm staat, komt deze ook uit de printer: aparte afdrukinstellingen zijn overbodig. Het is ook mogelijk om gebruik te maken van kant-en-klare sjablonen voor de verslaglegging van financiële informatie.

AccountView 9.0 is vanaf heden beschikbaar.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    ActueelOverheid

    Gemeente Breda verruilt Centric voor Unit4

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs