Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Toch geen vacaturestop bij Getronics

27 januari 2009 - 12:04ActueelCarrièreGetronicsKPN
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Ict-dienstverlener Getronics heeft nog 1100 vacatures en werft volop medewerkers. De woordvoerder spreekt daarmee de informatie in het jaarverslag van KPN tegen. Daarin staat dat de automatiseerder geen medewerkers meer werft. Wel heeft Getronics meer bankzitters dan gewoonlijk.

Een woordvoerder van ict-dienstverlener Getronics weerspreekt de informatie in het KPN-jaarverslag 2008 dat het bedrijf geen nieuwe mensen meer aanneemt. "Het werven van nieuwe werknemers is momenteel gestopt, omdat momenteel wat meer mensen op de bank zitten dan gebruikelijk", schrijft het telecombedrijf in een toelichting op de jaarcijfers.

Volgens de woordvoerder heeft Getronics momenteel nog 1100 vacatures. "Het heeft me verbaasd dat het zo in de jaarcijfers wordt gesteld. We kijken kritischer naar de vacatures. We zijn wat behoedzamer met de wervingsdoelstellingen. Maar van een vacaturestop, of dat we stoppen met werven, is geen sprake."  Volgens de woordvoerder zou KPN-ceo Ad Scheepbouwer het verhaal ook hebben genuanceerd tijdens een toelichting op de jaarcijfers.

Meer bankzitters
Momenteel heeft de dienstverlener meer werknemers op de bank zitten dan gebruikelijk. Het precieze aantal bankzitters kan de woordvoerder niet zeggen. "Dat aantal is erg aan verandering onderhevig", zegt ze. Deze werknemers zitten niet allemaal thuis, maar volgen een opleiding en worden op interne projecten gezet.

Het grotere aantal bankzitters heeft te maken met de economische situatie. Vooral de detacheringstak van het bedrijf zou moeite hebben om alle werknemers bij de klant te plaatsen.

Wervingsevenement
Onlangs organiseerde de dienstverlener nog het wervingsevenement Winterwonderland. Dit evenement trok 450 bezoekers, waarvan 130 potentiële kandidaten.

Door de verkoop van de divisie Business Application Services aan Capgemini en Total Specific Solutions nam het aantal werknemers bij Getronics af met 1967 fulltimers. Bij Getronics werken ongeveer twintigduizend medewerkers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs