Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VASCO stelt haar oplossingen om de toegang tot SonicWall te beveiligen voor

29 januari 2009 - 09:01ActueelSecurity & AwarenessVasco

VASCO Data Security, een software security bedrijf gespecialeerd in authenticatie, is aanwezig op het TechData/Azlan Partner Event in Gorinchem. Op dit evenement stelt VASCO er zijn bundel voor SonicWALL voor. Deze bundel werden ontwikkeld om de toegang tot bedrijfstoepassingen en het bedrijfsnetwerk nog beter te beveiligen tegen hackers.

Datadiefstal en identiteitsdiefstal komen steeds frequenter voor. Bedrijven kunnen zich hier tegen wapenen. VASCO bouwde een stevige reputatie op in de bancaire sector met sterke authenticatie ter beveiliging van online bankieren. Deze expertise wordt ook ingezet in andere sectoren, in het bijzonder voor het afschermen van bedrijfsnetwerken en -toepassingen door het gebruik van dynamische paswoorden.
VASCO werkt samen met andere solution vendors om te garanderen dat de VASCO software naadloos integreert met hun oplossing. In dit geval wordt er gebruik gemaakt van het Radius protocol om de VASCO VACMAN® authenticatie server software te laten communiceren met SonicWALL oplossingen voor remote access.
Mobiele gebruikers loggen voortaan op het bedrijfsnetwerk aan via hun DIGIPASS®. De gebruiker wordt op het log-in scherm gevraagd zijn One-Time Password (OTP) in te geven. Het OTP wordt gegenereerd door een druk op de knop van de DIGIPASS. Het paswoord veranderd iedere 36 seconden en kan niet hergebruikt of gedeeld worden met andere gebruikers.
Door het gebruik van VASCO’s authenticatietechnologie garanderen bedrijven dat hun medewerkers veilig kunnen inloggen van om het even welke locatie. Het bedrijf kan dankzij het gebruik van authenticatie zich ervan vergewissen dat de identiteit van de persoon die aanlogt klopt en dat het niet gaat om ongeauthoriseerde gebruikers die trachten binnen te dringen. Daarnaast hoeven de gebruikers niet langer meer paswoorden uit het hoofd te leren. Bijgevolg slingeren er minder papiertjes rond waarop een paswoord staat neergepend.
De VASCO en SonicWALL bundel wordt in Nederland gedistribueerd door TechData/Azlan.

"Het gebruik van authenticatie voor het aanloggen van op afstand op bedrijfsnetwerken verbetert de bescherming van de data die beschikbaar zijn op dit netwerk tegen aanvallen van buitenaf. VASCO wendt zijn jarenlange expertise aan om samen met andere marktleiders veilige oplossingen aan te bieden.", zegt Jan Valcke, President en COO van VASCO Data Security.
Voor meer informatie, surf naar: www.vasco.com

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    shutterstock_2613992723 one photo 16x9
    Security & Awareness

    Het nieuwe ransomwarehandboek: ai-gestuurde afpersing en data-first-aanvallen

    Security & Awareness

    Capgemini en Nviso winnen EU-cybersecuritycontract

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    Security & Awareness

    Werken aan weerbaarheid

    Security & Awareness

    Kabinet vergroot digitale weerbaarheid

    privacy
    Cloud & Infrastructuur

    Transparantie, redundantie en weerbaarheid: fundament voor vertrouwen in mobiele netwerken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs