Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Efficiency staat centraal bij de nieuwe EMC Celerra NS series

24 februari 2009 - 10:33ActueelCloud & InfrastructuurDell EMC

EMC, speler in oplossingen voor informatie-infrastructuren, presenteert de nieuwe generatie EMC Celerra unified storage systemen.

De nieuwe NS-120, NS-480, NS-960 en NS-G8 Gateway bevatten meer ingebouwde features dan ieder ander opslagsysteem op de markt. De Celerra NS-lijn met geïntegreerde NAS, iSCSI en glasvezel connectiviteit is flexibeler en biedt meer toegevoegde waarde dan beschikbare soortgelijke systemen. Het combineert software innovaties zoals file system deduplicatie, file-level retentie en compliance capaciteiten met de ‘vijf-negens’ (99,999%) betrouwbaarheid van de EMC CLARiiON CX4 storage systemen. Daarmee biedt de Celerra NS tot 22 procent lagere TCO vergeleken met andere systemen in de markt, aldus EMC.

De schaalbare en eenvoudig te beheren Celerra NS presteerde in 2008 met een groei van 40 procent beter dan de markt. De nieuwe NS series omvat – naast diverse tools voor eenvoudiger beheer, betere schaalbaarheid en optimale flexibiliteit – ondermeer de volgende functionaliteiten:

 

Energie en capaciteitsefficiëntie

– Celerra Data deduplicatie met compressie voor file systemen en ‘end user file data’ in gevirtualiseerde omgevingen. Door het verwijderen van redundante data optimaliseert deze functie de totale storage efficiëntie en kan het de file systeem capaciteit tot wel 50 procent verlagen.

– Enterprise Flash Drive, EMC is de eerste die deze solid state techniek aanbiedt voor NAS omgevingen. Solid State Drives leveren een 30x hogere performance en gebruiken slechts 2% energie in vergelijking met normale harddisks.

Beheertools voor VMware omgevingen

– Toepassing van VMware Site Recovery Manager Automated Failback via een VMware vCenter plug-in. EMC is de enige aanbieder van een dergelijke gebruiksvriendelijke ‘end-to-end’ disaster recovery oplossing.

– VMware View Storage integratie, helpt administrators om snel en eenvoudig virtuele desktops te beheren.

"Klanten vragen ons hen te helpen de kosten en de complexiteit van hun IT-omgevingen te verlagen", vertelt Eelco Kalff, Country Manager EMC Nederland. "Met de Celerra hebben we een historie wat betreft het inbouwen van features en flexibiliteit. De nieuwe lijn zet deze traditie voort en integreert wederom vele nieuwe features zonder additionele kosten in onze gebruiksvriendelijke opslagsystemen."

Verkrijgbaarheid

De nieuwe NS-120, NS-480, NS-960 en NS-G8 Gateway zijn per direct verkrijgbaar en zijn eenvoudig te installeren. EMC Global Services en EMC Velocity2 ASN partners bieden aanvullende dienstverlening en ondersteuning. EMC Financial Services biedt bedrijven financiële ondersteuning om de TCO te verlagen met de nieuwe Celerra NS. Meer informatie hierover vindt u op: http://www.emc.com/products/how-to-buy/financing.htm

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs