Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

RSA SecurWorld programma is vernieuwd

04 maart 2009 - 13:21ActueelSecurity & AwarenessRSA
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

RSA, de beveiligingsdivisie van EMC, vernieuwt zijn wereldwijde channel partner-programma SecurWorld. Het programma stelt partners nog beter in staat om klanten te helpen met hun beveiligingsuitdagingen.

Dankzij de uitbreiding kunnen partners zich nadrukkelijker positioneren als RSA expert en hun omzet verhogen met het brede portfolio van RSA. "Met de veranderingen in het programma biedt RSA zijn partners nog meer toegevoegde waarde. Daarbij ondersteunt het SecurWorld programma nu het gehele portfolio van RSA oplossingen," aldus Radboud Beumer, Area Vice-President Benelux, Nordics, Eastern Europe Suisse & Austria van RSA. "We doen er alles aan om onze partners te voorzien van de tools en ondersteuning die ze nodig hebben om oplossingen te verkopen en service en support te bieden. In deze uitdagende periode zijn we vastbesloten onze partners een programma te bieden waarmee ze omzetgroei kunnen realiseren."

RSA heeft SecurWorld vernieuwd op basis van feedback van zijn channelpartners. Zo biedt RSA nu ‘stackable’ rewards voor omzetgroei en investeringen in training. SecurWorld is onder andere uitgebreid met:
– Nieuwe tiers waarmee partners hun skills en kennis van het RSA portfolio vergroten. Channelpartners die in meerdere productfamilies investeren kunnen hogere rewards tegemoet zien.
– Op performance gebaseerde rebates: deze nieuwe incentives op kwartaalbasis zijn gebaseerd op omzetdoelstellingen en bieden partners de mogelijkheid om hun winst op RSA oplossingen te verhogen.
– Corporate rewards: dit programma biedt een extra financiële incentive voor partners die een aanzienlijke omzet op RSA realiseren.

Naast bovenstaande uitbreidingen investeert RSA continue in zijn channelactiviteiten. Channelpartners kunnen zo ook profiteren van online trainingmogelijkheden en lokale RSA SecurTours om hun kennis van RSA oplossingen te vergroten. Verder biedt RSA een virtueel demo center en een 90-daags opleidingsprogramma voor SecurWorld en de RSA oplossingen.

Uitgebreide informatie over de voordelen van het RSA SecurWorld programma staat op http://www.rsa.com/node.aspx?id=1275. Huidige partners van RSA kijken op RSA SecurWorld Partner Portal

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Grote platformen voor cybercriminelen aangepakt in internationale operatie

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Security & Awareness

    Kort: Cybersecurity Innovation Fund een succes, ai stimuleert containergebruik (en meer)

    Overheid

    Den Haag koopt voormalig Aegon-hoofdkantoor voor House of Cyber

    Security & Awareness

    Cyberverzekeraar Stoïk ziet claimfrequentie met 150% stijgen in één jaar

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs