Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe ceo Westcon zet strategie uit

20 maart 2009 - 14:03ActueelCloud & InfrastructuurWestcon-Comstor

Dean Douglas, de nieuwe ceo van distributeur Westcon, zegt dat zijn bedrijf zich meer gaat inzetten voor resellers en hun klanten. Zo worden diensten en trainingen aanzienlijk uitgebreid. Ook wordt de support aan resellers die internationaal zaken doen opgevoerd.

Douglas vertelt tegen CRN Nederland: "Westcon gaat zijn klanten nog meer  ondersteunen in hun business. Ten eerste op het gebied van educatie. We willen meer trainingen geven aan resellers en hun klanten, bijvoorbeeld op het gebied van securityproducten- en technologie. De resellers kunnen op hun beurt onze trainingen weer wederverkopen aan eindgebruikers."

Ten tweede breidt Westcon zijn logistieke diensten uit, vertelt Douglas: "We kunnen resellers helpen bij het terughalen van producten die verouderd zijn of bij refurbisment. Ik noem dat ‘reverse logistics’; het inzamelen van afgewerkte en afgedankte producten, verpakkingsmateriaal en transportmateriaal, geretourneerde bestellingen en dergelijke. We kunnen deze dienst beschikbaar stellen vanuit ons distributiecentrum in Houten."

Ten derde zegt Douglas zich te focussen op het leveren van ‘proces as a service’ (paas). "Logistieke diensten op het gebied van procurement en supply chain, vooral om de processen bij resellers te verbeteren en efficiënter te laten verlopen." Ook biedt Westcon zogenaamde ‘crossborder diensten’, waarbij resellers steun krijgen bij de import uit en export naar landen buiten de Europese Unie. "Westcon heeft internationaal veel kennis op het gebied van belastingen, btw, invoerrechten en restricties rond import en export van ict-projecten. We hebben in 2008 20.000 transacties op dat gebied gedaan. We kunnen met deze kennis syteem integratoren en service providers ondersteunen."

Douglas zegt op den duur meer middleware software te gaan distribueren, omdat dit goed aansluit op het huidge portfolio van de distributeur. "Resellers kunnen middleware software gecombineerd met netwerk- en security producten toepassen in datacenters en bij het virtualiseren van servers."

Meer over

NetwerkbeheerNetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Zorg

    Landelijke standaarden nodig voor zorgsector

    Overheid

    Verlenging DigiD-contract was eind maart al bekokstoofd

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs