Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

MSA-ICT viert twintigjarig bestaan

26 maart 2009 - 13:583 minuten leestijdActueelWerkplek & BeheerMSA-ICT
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

MSA-ICT viert dit jaar zijn twintigjarig bestaan en is daarmee een van de oudste zelfstandige ICT-dienstverleners van Nederland. Het familiebedrijf, dat nog steeds gedeeltelijk wordt geleid door de familie Perridon, heeft zijn vierde lustrum gevierd op 26 februari en lanceert zijn vernieuwde bestelsite, MegaSellers.nl.

MSA-ICT werd in 1988 als wederverkoper van computers opgericht door de familie Perridon. In twintig jaar is het bedrijf uitgegroeid tot een bloeiende ICT-dienstverlener voor het bedrijfsleven en overheidswezen in Nederland. Het bedrijf zet zijn jarenlange ervaring in bij ICT-vraagstukken. MSA-ICT focust op het optimaliseren en beheren van ICT-infrastructuren en ondersteunt ICT-managers bij klanten, zodat zij ontzorgt worden. Daarnaast innoveert de ICT-dienstverlener, zo heeft MSA-ICT in de tijd van het ‘nieuwe werken’ het ‘prijs-per-werkplek’ concept ontwikkeld en ook op het gebied van virtualisatie gaat MSA-ICT mee met zijn tijd. MSA-ICT wil een betrokken én persoonlijke ICT-partner zijn voor bedrijven zoals het AMC en het Alkwin Kollege. MSA-ICT kreeg in de loop der jaren meerdere certificeringen, door de opgebouwde kennis, service en ervaring. Voorbeelden hiervan zijn HP Gold Prefered partner en Microsoft Gold Certified partner.

Stap voor stap groeien

Paul Bron, algemeen directeur MSA-ICT: ‘We hebben de afgelopen jaren gemerkt dat we door kleine stappen te nemen en onze strategie af en toe bij te sturen over een langere periode veel hebben kunnen bereiken. We groeien hierdoor gestaag en zijn daardoor minder gevoelig voor economische golfbewegingen. Ook op nieuwe situaties bij de klant kunnen we inspelen, doordat onze mensen betrokken zijn en weten wat er bij onze klanten speelt.’

In 2007 verhuisde het bedrijf naar een nieuw pand in Houten. Deze verhuizing maakte deel uit van een succesvolle organisatieverandering waarbij voor het eerst een directeur van buitenaf werd betrokken en de naam veranderde van MegaSellers in MSA-ICT.

MSA-ICT lanceerde in 2008 een nieuwe site, MSA-ICT.nl, die de dienstverlenende kant van het bedrijf vertegenwoordigt. Vandaag is MegaSellers.nl live gegaan. Dit is de bestelsite voor ICT-inkopen van MSA-ICT, die nu geoptimaliseerd is en in een nieuw jasje is gestoken.

Raymond Perridon, commercieel directeur van MSA-ICT: ‘Naast een hedendaagse look and feel en multimediatoepassingen, zoals filmpjes van producten, biedt onze nieuwe site meer gebruiksgemak. De site onthoudt bijvoorbeeld meerdere laatst aangeklikte producten en de zoekselectiecriteria zijn geoptimaliseerd, waardoor we klanten als het ware begeleiden bij hun aankoop. Gemak en betrokkenheid staan bij ons voorop.’

Perridon vervolgt: ‘We willen onze klanten laten delen in de feestvreugde en komen met spectaculaire aanbiedingen, wat dit precies inhoud is nog een verrassing, maar houd onze nieuwe site MegaSellers.nl in de gaten.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Cloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    Klantcontact met ai
    Data & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    Werkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Werkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    Freelancer
    Carrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs