Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Avensus en Motorola

Samenwerken
21 april 2009 - 08:07ActueelCloud & InfrastructuurAvensusMotorola
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Avensus en Motorola sluiten een samenwerkingsovereenkomst op het gebied van Highgrade secured Wireless oplossingen. Tevens lanceert Avensus een van deze oplossingen onder de naam 3-PACK.

De doelgroep voor deze oplossingen is vooral de markt Openbare Orde en Veiligheid (OOV-markt) en daarbinnen specifiek voor outdoor verbindingen. Avensus Delft heeft haar portfolio uitgebreid met de EWLAN oplossingen van Motorola, voor binnen -en buitengebruik.

Organisaties werken in een turbulente, complexe en mondiale markt. Ze hebben behoefte aan realtime en betrouwbare informatie en willen totale controle en beheersbaarheid leidend tot een normeerbare en veilige omgeving.

In het verleden was gebruik van WiFi, mede door de slechte beveiligingsmogelijkheden, taboe voor de overheid. De beveiligingsautoriteiten vonden WiFi (terecht) niet veilig genoeg om geclassificeerde informatie over te versturen.

De samenwerking tussen Motorola en Avensus Delft brengt hier verandering in met de introductie van 3-PACK. Dit is een oplossing die het radiodeel zeer streng beveiligd met "Airdefence" en "WIPS"., Security management die het beste uit alle werelden combineert, de RFS7000-GR heeft FIPS 140-2 certificering en EAL4 een certificerings aanvraag. Ditzit in de laatste fase van certificering. De data zelf wordt encrypt met Datacryptors van Thales e-Security het standaardpakket van Avensus Business Unit Delft. De gebruikte Datacryptors zijn FIPS-140 en Common Criteria (EAL-4+) gecertificeerd.

Ter complementering wordt gebruik gemaakt van oplossingen van Riverbed voor het optimaliseren van de applicaties, zodat besparing van bandbreedte tot zeker 70% mogelijk is.

De officiële introductie zal plaatsvinden met een live demo op het buitenterrein tijdens de IVVP2009 van 13 t/m 15 mei. Kijk voor meer informatie op: www.ivvp.nl Er zijn beperkt kaarten verkrijgbaar bij Avensus.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs