Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

EMC World 2009: nieuwe cloud storage diensten

18 mei 2009 - 18:163 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell EMC

EMC, leverancier van informatie en virtualisatie infrastructuuroplossingen, heeft een aantal nieuwe online storage- en beheerdiensten geïntroduceerd. Deze diensten vallen onder de cloud infrastructuuroplossing ‘EMC Atmos onLine’. Business partners kunnen EMC Atmos onLine wederverkopen via een nieuw partnerprogramma.

De nieuwe online storage diensten van EMC’s Cloud Infrastructure Business & Cloud divisie bestaan uit beveiligde storage oplossingen die gericht zijn op de zakelijke- en consumentenmarkt. Partners kunnen EMC Atmos onLine wederverkopen.
De leverancier kondigde EMC Atmos onLine aan op de eerste dag van EMC World 2009, het jaarlijkse evenement waar gebruikers, storage specialisten, business partners, media en analisten samenkomen. EMC Atmos onLine is volgens de leverancier een nieuwe ‘cloud storage dienst’ dat gebaseerd is op de online backup dienst Atmos. De Atmos onLine versie is volgens EMC kostenefficiënter, onder ander in beheerskosten. De dienst biedt onder andere cloud optimized storage (cos) voor zakelijke klanten en consumenten, waardoor ze hun data in diverse architecturen kunnen beheren. EMC garandeert dat dit wordt uitgevoerd in een beveiligde omgeving en een hoge service level. Klanten kunnen bijvoorbeeld met de nieuwe ‘EMC Atmos internal to external federation’, hun informatie heen en weer verplaatsen tussen eigen datacenters en de externe datacenters, de ‘Atmos clouds’. Klanten bepalen dus zelf welke data ze zelf in eigen datacenters beheren en wat ze in de externe datacenters in de cloud zetten, aldus EMC.

Partners
EMC zegt dat partners, zoals service providers en isv’s, EMC Atmos Online kunnen verkopen. Daarvoor is een nieuwe partnerprogramma opgezet: EMC Velocity Atmos Partner Program. Het programma is voor service providers en isv’s, die cloud based oplossingen leveren. Via het programma krijgen partners toegang tot de EMC Atmos application programming interfaces (api’s) waarmee ze applicaties geschikt maken voor Atmos en Atmos onLine. Partners en eindgebruikers worden verder aangemoedigd samen te werken via de EMC Community Network.

EMC richt zich, samen met partners, op verticale markten met de nieuwe EMC Atmos Online. Dat zijn onder andere de media, telecombedrijven, internet providers en de gezondheidszorg. Partners van EMC die de nieuwe cloud diensten van EMC Atmos Online afnemen zijn onder andere Ebay en AT&T, dat EMC Atmos onLine toepast voor het aanbieden van storage as a service aan bedrijven. 

EMC Atmos onLine is volgens de leverancier een multi-petabyte informatiemanagement-oplossing, speciaal ontworpen voor het automatisch beheren en optimaliseren van de distributie van ongestructureerde informatie binnen cloud storage-omgevingen. EMC Atmos onLine richt met name op het opslaan van data die afkomstig zijn van Web 2.0 applicaties.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs