Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

MKB kiest massaal voor bellen over IP

20 mei 2009 - 04:28ActueelCloud & InfrastructuurBBeyond

De recessie versnelt de acceptatie van bellen over IP, ofwel Voice over IP (VoIP), bij het MKB in Nederland. BBeyond, leverancier van breedbanddiensten over DLS en glasvezel, merkt dat door het huidige economische klimaat het MKB op zoek is naar oplossingen om te besparen op ICT-kosten. De focus op kosten zorgt ervoor dat nu ook het MKB massaal overstapt op VoIP.

De groot zakelijke markt staat al langer open voor nieuwe technologieën zoals VoIP, zoals blijkt uit een rapport van Forrester. Het MKB liet echter op zich wachten. Deze doelgroep stapt pas over naar een nieuwe techniek wanneer deze zich helemaal heeft bewezen, of wanneer kostenbesparingen binnen het bedrijf centraal staan. Dit ondervindt BBeyond aan den lijve. Een van de manieren om kosten te besparen als MKB-er is VoIP.

 

Oscar de Vries, manager sales en marketing van BBeyond: ‘We merken dat ondernemers door de kredietcrisis minder budget hebben, waardoor ze op zoek zijn naar kostenbesparingen. Een technologie die daar snel en eenvoudig aan bij kan dragen is VoIP. Door te telefoneren over een internetverbinding kan een ondernemer fors besparen op abonnements- en verkeerskosten, zonder investeringen in dure centrales.’ Volgens De Vries ligt de focus overduidelijk op besparen, waardoor juist nu veel bedrijven overstappen op VoIP. ‘We hebben in het eerste kwartaal van 2009 al twee keer zoveel telefonieoplossingen verkocht als vorig jaar.’

 

Beheerde telefonieoplossing

Een andere manier om tegen VoIP en kostenbesparing aan te kijken is het uitbesteden van telefonie, de zogeheten beheerde telefonieoplossing. Door het beheer van telefonie uit te besteden aan een serviceprovider, hoeven ondernemers niet te investeren in een dure telefooncentrales en bijbehorende netwerken. De zorg van telefonie wordt volledig uit handen genomen, zodat ondernemers zich kunnen richten op hun core business. Naast additionele functionaliteiten kunnen hiermee op de langere termijn aanzienlijke kostenbesparingen worden gerealiseerd.

 

Meer over

DienstenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs