Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Global Knowledge en Azlan trainen Cisco partners

09 juni 2009 - 13:33ActueelCloud & InfrastructuurGlobal KnowledgeTDConnect
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Global Knowledge en Azlan (beide Cisco Channel Award Winning Partners) zijn een strategisch samenwerkingsverband aangegaan voor het opleiden en ontwikkelen van Cisco resellers.

In samenwerking met Cisco zullen resellers de aankomende tijd actief benaderd worden om ze te helpen bij het verkrijgen van specialisaties op het gebied van Cisco Advanced Technology. Speciaal hiervoor hebben Azlan en Global Knowledge een ‘Road-to-Grow’-programma ontwikkeld om de resellermarkt te helpen bij het implementeren en beheren van de nieuwste technologieën en netwerkoplossingen.

Onderdeel van het ‘Road-to-Grow’-programma is een serie workshops op het gebied van Cisco Unified Communications, ASA Security en Cisco IronPort Spamblocker. Tijdens de workshops nemen de deelnemers kennis van de mogelijkheden van de betreffende technologie. Na afloop van de workshop krijgen ze een ASA Security-, Unified Communications- of IronPort Spamblockerbox mee naar huis. Ook zijn er "How-to-Sell"-trainingen waarbij de verkoper binnen de reseller centraal staat en een link vanuit de techniek naar de commercie wordt gelegd.

Marc Schuller, verantwoordelijk voor Cisco binnen Azlan/Tech Data: "Wij hebben een enorme database met resellers in kaart gebracht die de volgende stap met Cisco willen maken op het gebied van bijvoorbeeld Unified Communications en Virtualisatie & Security. Vanuit Azlan zullen wij resellers helpen op het gebied van Business Development. Met de ideeën en programma’s die zijn ontwikkeld in samenwerking met Global Knowledge en Cisco kunnen wij partners nu nog sneller laten excelleren in omzet."

Raymond Boelhouwer, Business Development Manager Cisco bij Global Knowledge: "De propositie die we samen met Tech Data/Azlan aanbieden mag echt uniek genoemd worden. We hebben inmiddels ook gemerkt dat er behoefte in de markt aanwezig is om kennis op te doen en te verhogen voor de betreffende Cisco technologieën. Alle geplande trainingen waren in korte tijd volgeboekt. Wij zien dat resellers juist nu willen en kunnen investeren in kennis, ondanks een dalende markt."

In de komende maanden zullen ook de Datacenter- en Virtualisatie-trainingen via Azlan en Global Knowledge worden aangeboden.

Meer over

NetwerkbeheerNetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Verlenging DigiD-contract was eind maart al bekokstoofd

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    Overheid

    Ministeries en rijksdiensten kunnen over naar de Lidl-cloud

    Cloud & Infrastructuur

    TSMC laat high‑NA links liggen, terwijl ASML recordorders stapelt 

    Overheid

    Kort: Kabinet trekt stekker uit NDS-raad, breedbandmarkt groeit door (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs