Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Amanda Giddins EMEA channel sales baas Brocade

18 juni 2009 - 13:59ActueelCarrièreBrocade
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Brocade kondigt aan dat Amanda Giddins is benoemd tot de nieuwe EMEA Channel Sales Director. Deze benoeming onderstreept Brocade’s toewijding om het EMEA kanaal te versterken en verdere zakelijke kansen geografisch uit te breiden. De benoeming van Amanda Giddins komt tegelijk met de lancering van Brocade’s nieuwe channel partner programma, een van Giddins’ speerpunten binnen EMEA.

Binnen haar nieuwe rol bij Brocade is Giddins verantwoordelijk voor de ontwikkeling van kanaalstrategieën en zal zij met het Brocade EMEA salesnetwerk samenwerken om verkoopprogramma’s en kanaalwerving te definiëren en te versnellen. Giddins heeft ruim 18 jaar ervaring in verkoop-, marketing- en businessontwikkeling binnen de wereldwijde telecommunicatie- en netwerkmarkt. In haar laatste functie als Pan European Channels Leader, Enterprise, Nortel, EMEA, was zij verantwoordelijk voor Nortel’s distributie en indirecte verkoopkanaal binnen de regio.

"De mogelijkheden waarmee Brocade en het kanaal worden geconfronteerd zijn immens, mede omdat bedrijven steeds vaker opzoek zijn naar end-to-end data networking-oplossingen die hun IT-omgevingen kunnen optimaliseren en een concurrentievoordeel kunnen leveren," zegt Giddins. "Ons doel is om een wereldwijd programma te ontwikkelen dat selectief, gedifferentieerd en rendabel is en dat een hoge return-on-partnerinvestment biedt. Het EMEA team is klaar voor deze uitdaging."

Amanda Giddins begon haar carrière bij Olivetti Systems Division en ontwikkelde een gezamenlijke distributiearm met Hewlett Packard om het dealernetwerk in het Verenigd Koninkrijk te versterken. Hierop volgend was Giddins in 1992 betrokken bij de Europese start van Xylogics, Inc. Ze nam de overstap naar Nortel op het moment van de Bay Networks overname.

Bij Nortel was Giddins verantwoordelijk voor het beheer van de zakelijke en verkoopstrategie via pan-Europese en regionale distributeurs. Daarnaast hield zij zich bezig met de groei van Nortel’s indirecte reseller inkomsten om zo enterprise- en SMB-klanten te kunnen bereiken. Tijdens haar periode bij Nortel wist zij jaarlijks succesvol de indirecte reseller business te laten groeien.

"Amanda heeft een geweldige reputatie binnen de industrie, en haar toetreding tot het team vergroot onze waardepropositie binnen het kanaal," zegt Barbara Spicek, vice president of Worldwide Channels bij Brocade. "Ik heb er vertrouwen in dat haar team het Brocade kanaal helpt te profiteren van ons nieuwe partner programma."

Giddins is cum laude afgestudeerd met een BA in moderne talen en heeft een postgraduaat in Business met Frans/Spaans aan de Universiteit van Bristol.

 

 

Meer over

NetwerkbeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Systeembeheerder blaast rechtszaak Coornhert af

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Eddie van Marum
    Carrière

    Hoe de overheids-it minder afhankelijk wordt van externen

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersecurity is business

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs