Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

VerticalBox van Rittal: flexibele 19”-behuizing

01 juli 2009 - 09:05ActueelCloud & InfrastructuurRittal

Voor alle kleinere netwerksystemen introduceert Rittal een nieuw type behuizing: de “VerticalBox”. Dit is een volwaardige 19”-behuizing die naar keuze als wand-, tafel- of standbehuizing kan worden ingezet. In omgevingen waarin de beschikbare ruimte beperkt is, biedt de VerticalBox maximale flexibiliteit bij het opbouwen of uitbreiden van netwerkcapaciteiten.

Exploitanten van kleinere netwerksystemen in kantooromgevingen zonder eigen IT-afdeling hebben bij het onderbrengen van de actieve en passieve netwerktechniek vaak te maken met ruimteproblemen. Met de VerticalBox presenteert Rittal een nieuw type behuizing, die speciaal is ontwikkeld voor omgevingen waarin de beschikbare ruimte beperkt is. In de compacte
19"-behuizing kunnen componenten naar keuze horizontaal of verticaal worden ingebouwd. Hierdoor kan deze behuizing ruimtebesparend als tafel-, stand- of wandbehuizing in smalle ruimtes worden geplaatst.

Met vijf hoogte-eenheden (HE) biedt de VerticalBox ruimte aan kleinere netwerkinstallaties. Met behulp van een optionele, draaibare montageplaat kunnen ook met 19" componenten worden bevestigd, zodat alle netwerktechniek in de VerticalBox kan worden ingebouwd. De VerticalBox is uitgerust met passieve ventilatie. Uitbreiding met actieve klimatisering is mogelijk.

Eenvoudige montage
Zijwanden en frontdeur kunnen worden verwijderd, zodat de binnenkant van de behuizing goed toegankelijk is. Ook de draairichting van de deur kan worden aangepast, wat handig is als de behuizing in een smalle omgeving wordt geïnstalleerd. Om het aanbrengen van de kabels te vergemakkelijken, is de VerticalBox voorzien van een montageopening ter grootte van een HE. De opening biedt plaats aan een 19-inch contactdoosstrook of een beveiligingssysteem zoals het Computer Multi Control Top Concept (CMC-TC) van Rittal. De kabels worden via de bodem of achterwand ingevoerd. Dit maakt de VerticalBox tot een zeer flexibele behuizing die de ruimte optimaal benut.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs