Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nocore en Flying Bytes verenigen krachten

03 juli 2009 - 10:20ActueelCloud & InfrastructuurFlying BytesNocore

Marc Schlaghecke en Niels van den Berg hebben op 23 juni in Hoofddorp de samenwerkingsovereenkomst getekend tussen Nocore en Flying Bytes Mobile. Gezamenlijk brengen de IT specialisten onder de merknaam CleanJack® een serie nieuwe mobiele producten voor schoonmaakbedrijven op de markt.

Helemaal als een verrassing kwam de samenwerking tussen de twee IT specialisten niet. Meer dan 300 schoonmaakbedrijven in Nederland, België en Frankrijk werken met de ERP software van Nocore. Flying Bytes was het afgelopen jaar regelmatig in het nieuws met innovatieve mobiele oplossingen voor schoonmaakbedrijven. "Mobiel tijd registreren via NFC telefoons en RFID chips is verreweg de belangrijkste innovatie in de schoonmaakbranche van de afgelopen jaren", aldus Marcel Grob, directeur van Care dienstengroep en een van de eerste bedrijven in Nederland die startte met het registratiesysteem van Flying Bytes. Grob is enthousiast: "Nu het tijdregistratiesysteem van Flying Bytes is gekoppeld aan het systeem van Nocore, besparen wij enorm veel tijd in de administratieve verwerking van uren en kunnen wij snel en gemakkelijk sluitende urenrapportages opleveren aan onze klanten."

Complementair

Niels van den Berg, directeur van Flying Bytes: "Bij onze klanten in de schoonmaakbranche kwam steeds de naam Nocore naar voren. We zijn de mogelijkheden voor samenwerking gaan onderzoeken en zaten vanaf het eerste gesprek op dezelfde golflengte met het team van Nocore". Marc Schlaghecke, directeur van Nocore, vult aan: "Het succes van Flying Bytes in de schoonmaakbranche bleef voor ons niet onopgemerkt, wij zijn content dat de mobiele diensten nu gekoppeld zijn aan ons platform. Onze bestaande klanten kunnen hierdoor direct tijdwinst boeken in de aansturing van medewerkers en de administratieve afhandeling van urenstaten en rapportages. Bovendien gaan dankzij de samenwerking met Flying Bytes deuren open bij nieuwe klanten."

CleanJack® mobility portfolio
Naast het mobiele tijdregistratiesysteem bestaat het CleanJack® portfolio uit een mobiel kwaliteitmeetsysteem (DKS), een mobiele werkbon en mobiele materiaal bestellijsten. De overeenkomst tussen deze systemen is dat alle gegevens die normaal ingevuld werden op papier, daarna verzameld en vervolgens handmatig werden overgenomen naar het hoofdsysteem, nu vervangen worden door digitale formulieren op PDA’s of Smartphones. Vanuit het centrale systeem vindt de aansturing en de planning plaats. Ingevulde of ondertekende formulieren of werkbonnen worden direct verwerkt in de systemen van Nocore.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Het hybride datacenter: ook AWS ziet dat de cloud is neergedaald

    Groeien
    AchtergrondCarrière

    Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs