Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Samenwerking DigiNotar en CenterOne

06 juli 2009 - 08:51ActueelSecurity & AwarenessCenterOne GroupDiginotar
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

DigiNotar en CenterOne gaan een partnerschap aan. Door de inbreng van DigiNotar is het mogelijk voor burgers en bedrijven een wettelijke elektronische handtekening te zetten op digitale formulieren en documenten die CenterOne via haar applicaties, waaronder WaterPro, voor waterschappen beschikbaar stelt.

CenterOne is een specialist in waterbeheerapplicaties. Voor de interne afhandeling en het beheer van vergunningen, gebruiken een aantal waterschappen de WaterPro applicatie van CenterOne. Om dit proces op een rechtsgeldige manier te laten verlopen, heeft CenterOne hiervoor een aparte module ontwikkeld. Deze module kan worden gebruikt met alle gangbare software zoals WaterPro, Iris 1.0 of WPM4all. CenterOne maakt hierbij gebruik van de System Development Kit van DigiNotar, zodat vergunningen, memo’s en andere documenten worden voorzien van een rechtsgeldige elektronische handtekening. De elektronische handtekening wordt volledig geïntegreerd in de applicatie. Voor medewerkers van Waterschappen is het nu mogelijk op eenvoudige wijze een PDF document te ondertekenen met behulp van de elektronische handtekening. De ontvanger van het getekende PDF heeft enkel de Adobe Reader nodig om het document te kunnen lezen.

Burgers en bedrijven kunnen dankzij de koppeling van de DIgiNotar Signing Service en de WaterPro applicatie met hun DigiD een wettelijke elektronische handtekening op webformulieren plaatsen. Door deze integratie is er geen noodzaak meer voor printen, ondertekenen op papier en verzending per post. Besparing in tijd, geld en milieu.

CenterOne heeft een koppeling gerealiseerd tussen de WaterPro applicatie en de websites van diverse waterschappen. Burgers en andere belanghebbenden kunnen op die website eenvoudig en snel de juiste gepubliceerde ondertekende informatie inzien. Ook deze software is te gebruiken in combinatie met andere software, waaronder Iris 1.0 of WPM4all.
Met het aangaan van een partnerschap tussen CenterOne als dé specialist op het gebied van waterbeheerapplicaties en DigiNotar als dé Trust provider binnen Nederland zijn beide partijen ervan overtuigd een meerwaarde voor de markt te betekenen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    Overheid

    Kabinet: geen noodzaak voor data-ambassade in Luxemburg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs