Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Predictive Analytics van SPSS beter toegankelijk

23 juli 2009 - 13:05ActueelData & AISPSS
Henk Boot
Henk Boot

SPSS, leverancier van software-oplossingen voor Predictive Analytics, introduceert PASW Statistics 18 (voorheen SPSS Statistics). Deze nieuwe versie van de statistische sofwaresuite wordt veel gebruikt door overheidsdiensten en commerciële en academische instellingen. PASW Statistics helpt bedrijfs- en onderzoeksvraagstukken op te lossen, uitgaven te controleren en meer inkomsten te generen.

PASW Statistics 18 maakt deel uit van het SPSS Predictive Analytics Software (PASW)-productportfolio. De nieuwe versie combineert verschillende uitgebreide mogelijkheden om het volledige analytische proces te ondersteunen – van de voorbereiding van data tot het verrichten van analyses en het opstellen van rapporten. PASW Statistics 18 heeft vernieuwende features die tijdrovende activiteiten automatiseren.

Ook zijn er nieuwe analyse- en rapportagemogelijkheden die de resultaten optimaliseren en bevat de suite uitgebreide middelen om eigen analytische functionaliteiten te creëren met behulp van open source programmeertalen (R en Python).

PASW Statistics 18 biedt met de introductie van PASW Statistics Developer toegang tot de R- en Python-programmeertalen. Met PASW Statistics Developer kan elk R- en Python-pakket eenvoudig geïntegreerd worden in een PASW Statistics syntaxis zodat het verschijnt als een standaard procedure, die dan eenvoudig verwerkt kan worden door de software. Het is mogelijk om een interface met dialoogvenster toe te voegen en R-pakketten kunnen een standaard tabelvorm aanmaken, zodat beide pakketten gelijk zijn aan PASW Statistics.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Big data en big analytics gaan hand in hand’

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    SPSS Nederland verhuist naar IBM-kantoor

    ActueelCarrière

    IBM certificeert gebruikers SPSS Statistics

    ActueelData & AI

    Verzekeraar zoekt fraude met BI-software SPSS

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    IBM neemt analysesoftwaremaker SPSS over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs