Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Siemon brengt nieuwe Z-MAX patchkabels op de markt met op PCB gebaseerde Smart Plug-technologie

29 juli 2009 - 09:503 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurSiemon

Als onderdeel van het nieuwe Z-MAX™-systeem heeft netwerkbekabelaar Siemon nu ook de nieuwe serie categorie 6A-patchkabels op de markt gebracht. De Z-MAX-patchkabels zijn uitgerust met de exclusieve RJ-45 Smart Plug-connector, die een zeer nauwkeurig afgestelde printplaat (PCB) bevat. De categorie 6A-kabels presteren hierdoor optimaal, zowel in UTP- als in afgeschermde (shielded) configuraties.

Normaal gesproken zijn PCB’s alleen in outlets te vinden, maar Siemon heeft ze geïntegreerd in zijn Smart Plug. De uitstekende signaalregeling van deze PCB Smart Plug is perfect afgestemd op de Z-MAX-outlet. Als deze gepatenteerde technologie ingezet wordt als onderdeel van een end-to-end Z-MAX 6A-bekabelingssysteem, bereikt Siemon bovendien de hoogste performance-marges die tot nu toe gemeten zijn.

De Smart Plug is ontworpen met het zogeheten Zero-CrossTM afmontageprincipe. Met de Zero-CrossTM-technologie vermijdt Siemon alle problemen die gesplitste en gekruiste paren met zich meebrengen; denk hierbij aan het verhoogde ruisniveau of de slechte gegevensoverdracht die je vaak terugziet bij de traditionele RJ-45-systemen die niet met een PCB zijn uitgerust.

In traditionele RJ-45 insteekpluggen zijn de aderparen ongetwist aan de achterkant van de connector aangebracht en worden ze met een speciale tang (crimp tool) aan de connector afgemonteerd zodat ze aan de voorkant van de connector op de juiste kanalen worden aangesloten. Met de nieuwe Z-Max Smart Plug worden de aderparen echter niet langer over de hele lengte van de connector uit elkaar gedraaid. Nu zijn de aders getwist afgemonteerd op de IDC-contacten achter op de plug, zodat de aders tot aan het contactpunt gedraaid blijven. De circuits op de printplaat verbinden de achterste contacten met de voorste. De voorste contacten worden al bij de vervaardiging in het PCB aangebracht, hetgeen de verschillen in hoogte voorkomt die je vaak ziet bij aders die met de tang afgemonteerd zijn in een traditionele RJ-45 insteekplug. Wanneer de aansluitingen op de contacten niet consequent zijn aangesloten, kan dit leiden tot een ongelijkmatige krachten die ontstaan tussen de insteekplug en de outlet, en daardoor tot een slechtere prestatie.

De Z-MAX categorie 6A-kabels zijn (backwards) compatibel met elke huidige standaard van de RJ-45 outlet, zijn verkrijgbaar in zowel de double-ended stranded-variant als in de single en double-ended solid-versie, en dat zowel voor UTP- als shielded configuraties. De stranded UTP-patchkabels beschikken over een dubbel omhulsel, hetgeen leidt tot uitstekende prestaties op het gebied van alien crosstalk alsmede een verbeterde buigradius en flexibiliteit. De stranded shielded patchkabels gebruiken een hoogwaardige stranded kabel voor een optimale gegevensoverdracht en ruisonderdrukking.

Alle Z-MAX-kabels zijn door hun doordachte ontwerp gemakkelijk naast elkaar te installeren, waadoor ze zelfs in de meest volgebouwde omgevingen te gebruiken zijn. Dit voordeel wordt nog in de hand gewerkt door het cantilever-ontwerp van het lipje, waardoor de schoen ook in een drukke omgeving goed benaderbaar is. Gekleurde, afneembare clips zorgen ervoor dat iedere kabel herkenbaar blijft, ook als hij aangesloten is.

Behalve de Smart Plug-patchcords bevat Siemon’s Z-MAX end-to-end categorie 6A/class EA netwerkkabelassortiment nog de Z-MAX-outlet, die binnen de 60 seconden af te monteren is, zowel voor UTP- als voor shielded kabels. Bovendien bevat het assortiment de high-density modulaire patchpanelen, die 48 poorten in 1 eenheid van een rack of kast aankunnen, alsmede de hoogwaardige categorie 6A UTP en F/UTP-kabels.

Voor meer informatie over het categorie 6A Z-MAX-systeem en voor webinars, whitepapers, gedetailleerde specificaties, video’s, enz gaat u naar www.siemon.com/uk/zmax

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    Wie weet welk poortje open staat?

    Cloud & Infrastructuur

    Kyndryl lijft Solvinity in

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs